KINO”SOO”

Kino

Algusaeg:

E, 23.08.2021 19:30

Lõpuaeg:

E, 23.08.2021 21:00

Asukoht:

Aegviidu rahvamaja

Korraldaja:

Aegviidu Rahvamaja

Pilet:

5€/4€

Põnevusest pakatav armastusfilm viib meid 1917. aastasse. Euroopas möllab Esimene Maailmasõda ja Eesti idapiiri taga pulbitseb revolutsioon. Noor kunstnik Toomas Haava (Franz Malmsten) naaseb Pariisist venna sootallu. Tahtmatult mässib ta end konflikti vägivaldse ja hirmsa Madjakuga (Martin Kork), kes ahistab Metskassina tuntud kohalikku salapärast kaunitari Hildat (Hanna-Ly Aavik). Loomult edev Toomas avastab end peatselt keset võitlust armastuse eest, kusjuures panuseks on ei rohkem ega vähem kui tema enda elu.
Maailma ajaloo murranguliste hetkede taustal lahti rulluvas ajastufilmis põimuvad omapärase atmosfääriga põnevik ning samavõrd kaasahaarav armastuslugu. Loomulikult ei puudu siit ka Lutsu teostele omane huumor ja värvikad kõrvaltegelased. Romantilise põneviku “Soo” peategelasi kehastavad Franz Malmsten ja Hanna-Ly Aavik. Teistes osades Liis Remmel, Grete Kuld (Klein), Märten Matsu, Indrek Taalmaa, Epp Eespäev, Toomas Suuman, Helgur Rosenthal ja Martin Kork.

Oskar Lutsu samanimelise jutustuse ainetel valminud romantiline põnevusfilm “Soo” jõuab kodumaise publikuni juba 20. augustil !

 

Kategooria: Mängufilm | Žanr: Draama, romantika

Režissöör: Ergo Kuld
Tootja: HeaFilm