KOGUPERE VASTLAPÄEV AEGVIIDUS

21.veebruar 2023 toimub AEGVIIDU KABELIMÄEL kogupere VASTLAPÄEV!
Päevajuht Arlet Palmiste.
Pikim liug, saapa viskamine, teatevõistlused, omatehtud vahenditega liu laskmine…
TULE KINDLASTI, sest kingitusi loositakse KÕIKIDE OSALEJATE vahel! Veendu, et sinu nimi saab paberile kirja!
Vastlasupi ja kuklitega kostitab Nelijärve Puhkekeskus!
Vastlapäev Aegviidus 2023 toimub koostöös Nelijärve Puhkekeskuse, Aegviidu Kooli, Aegviidu Mesitaru Lasteaia, Aegviidu Tervisedepoo, ja Aegviidu Rahvamajaga.

Kogupere jõulumatk algusega Aegviidu Tervisedepoost

Kutsume Teid osa saama vahvast kogupere jõulumatkast ja töötoast, kus õpime valmistama salajase retsepti järgi piparkooke!
Kavas on 1,5h pikkune kogupere loodusmatk põnevate loodusjuttude saatel Aegviidu ja Kõrvemaa piirkonna retkejuhi Marilini ning lastesõbraliku matkakoera Urkkiga. Otsime päkapikke ja nende jälgi, kuulatame ja avastame talviselt kaunist loodust.
Matkalt naastes meisterdame kõik koos mõnusalt apelsinihõngulise piparkoogitaigna meie maja Piparkoogihaldja Sandra juhendamisel. Salajase retsepti ning valmistatud taigna saab iga pere koju kaasa!
Aegviidu Tervisedepoos on ürituse ajaks soojaks köetud saun, mis on avatud kõikidele jõulumatkalistele. Palume kaasa võtta isiklikud saunalinad!
Matka pikkuse ja ajalise kestvuse kohandame vastavalt osalejate matkavalmidusele. Meie eesmärk on, et kõigile matkalistele jääks tore mälestus! Pisematele matkajatele soovitame kaasa võtta isikliku kelgu.
Aegviidu Tervisedepoo asub otse Aegviidu raudteejaamas ajaloolises depoohoones, kohale saab mugavalt Elroni rongidega. Sõidugraafiku leiab https://www.elron.ee/
Kohtade arv on piiratud! Registreerimine järgneva vormi kaudu: https://forms.gle/GWQoHFxJKcNvxyRb6
Talvist avastamise rõõmu kõigile!