Voose küla JAANITULI

Hei, hei! Ootame teid 23. juunil Voose küla jaanitulele! Alustame kell 19 laste sportlike mängudega, kell 20.15 on laval naisrühm Alavere Annid ning kell 20.45 süütame jaanilõkke ja tantsumuusikat teeb ans VIISER. Kohapeal söök, jook puhvetist.
Sündmus on kõigile tasuta.????

Voose küla VII kodukandipäev ja 780. juubel

Tuleme kokku kõik endised, praegused ja tulevased Voose ja ümberkaudsete külade elanikud! Laupäeval, 21. augustil tähistame üheskoos Voose küla VII kodukandipäeva, küla esmamainimise 780. aastapäeva ning Saia mälestussamba taasavamise 30. aastapäeva.
Kavas: kell 13 koguneme Saia mälestussamba juurde
kell 14 päeva avamine Voose külaplatsil
kell 14-16 külastame üheskoos rahvamaja, trampvankrite näitust ja Voose Päikesekodu
kell 16 Teater Marionett etendusega “Nukkude kontsert” külaplatsil
kell 17 sportlikud mängud
kell 18 Elmar Liitma ja Tanel Laidna bänd FÖÖNIKS teeb enneolematu ja erakordse koostööprojekti Patika Külakooriga tähistamaks EV taasiseseisvumise 30. aastapäeva.
Fööniksi värske singel “Muutuma Pean Heaks” nüüd teie ees!????
???? ???? ???? ???? ????
https://www.youtube.com/watch?v=mHWDGIZWXDY

– Lastele batuut ja näomaalingud
– Sõõk-jook kohapeal puhvetist
– külaplatsil kohalik käsitöö ja mesi, info tel 523 4627 Anna

kell 20.30 JÄÄB ÄRA!! Mängufilm “SOO”

Lastele batuut ja näomaaling. Külaplatsil avatud PUHVET (kaardimakse võimalus)

Kõik Voose kodukandipäeva külastajad saavad osta 21.08 õhtuks visuaalkunsti festivalile Nõmbra Valgus tavapileti erihinnaga 10 eurot. Piletid müügil ainult sularahas Voose külaplatsil ☀️ Festivali info leiad siit: https://www.facebook.com/valgusfestival

 

Maal elamise päev 2019

Maal elamise päeva eesmärk on kutsuda maale elama veelgi rohkem tegusaid ja särasilmseid inimesi. Tule sinagi laupäeval, 28. septembril Voosele. Tutvustame sulle Voose Rahvamaja võimalusi, Voose Päikesekodu ja kell 12.00 toimub ekskursioon külavanemaga Voose külaplatsile ja matkarajale. Kaasa ilmale vastav riietus ja jalanõud.

Jaanituli Voose külaplatsil

Voose küla jaanituli toimub pühapäeval, 23.juunil kell 19.00, kavas sportlikud mängud väikestele ja suurtele. Külalisesinejatena kohal Alavere Annid ja tantsumuusika bändilt HEA TUJU. Üritus on tasuta.

 

Koerte ja kasside vaktsineerimine

Pühapäeval, 19.mail teostab Kehra Loomakliinik koerte ja kasside vaktsineerimist Alavere, Vetla ja Voose külas.