JÄÄB ÄRA! Helirännak/lamamiskontsert gongide ja helikaussidega

Heliteraapia on väga eriline ja tulemuslik viis keha ja meele jõuvarude taastamiseks ning stressiga toimetulekuks. Rännak helides toimib kui vibratsioonimassaaž, meditatsioon ja sügavalt lõõgastav puhkus. Heliteraapia lõdvestab, värskendab aju- ja mõttetööd, rahustab ning taastab närvisüsteemi. Helides mediteerides on inimesel võimalik kõikehõlmavat ühendvälja oma meeles kogeda.
Mediteerides tajume maailma tundlikumalt ja avaramalt. Heliteraapia toimeaine on helisagedus- vibratsioon, mis vabastab kehasse kogunenud pinged, luues sulle selles hetkes anti- stress keskkonna. Helilained ühendavad keha ühtsesse harmoonilisse tervikusse, kus keha muutub kergemaks ja vabamaks ning tunneb ennast lihtsalt hästi. Helisagedused mõjutavad positiivselt nii füüsilist emotsionaalset kui ka vaimset heaolu, korrastades rikkis närvikoode, aktiveerides ja puhastades energiakeskuste ehk tšakrate energiavoogu.
Heliteraapia on abiks erinevate terviseprobleemide korral, nagu ärevus, stress, depressioon, käitumishäired, paanika, hirm, erinevad neuroloogilised probleemid, traumad, liigese- ja lihasvalud, väsimus, unetus, peavalud jpm.
Helidel ja lõhnadel on võime jõuda alateadvuse kõige sügavamatesse kihtidesse äratades loovust, sisemisi jõuressursse, tajusid, enesekindlust ja teadlikkust enda võimetest. Madalad sagedused ühendavad meeles teadvuse, alateadvuse ja ühisteadvuse tasandeid. Helimassaaž aktiveerib meie iseenesest targa keha isetervenemise võime.
Pika kajaga helivõnked mõjutavad keha ühtlaste harmooniliste lainetena, kus üks harmooiline lainepikkus lükkab tööle järgmise. Õrnad helid ei ole juhuslikud, gongide ja helikausside helivõngetes on täiuslik harmoonia.
Heliteraapia on tulemuslik nii ühekordse seansina kui ka teraapiakuurina ning sobib kõigile
Tule mugavas riietuses, heliseanss toimub lamades, peal soe pleed. Soovitav on kaasa võtta oma lamamisalus ja pleed, aga kohapealt leiab ka!
Palume saabudes esitada Covidi vastu vaktsineerimise või haiguse läbipõdemise tõend koos isikut tõendava dokumendiga.”

Lastekaitsepäev Aegviidus

Päev täis tegevust ja lusti!
Traditsioonilised tuttavad tegevused:
Päästeauto (võistlused)
Näomaalingud
Joonistamine asfaltile.
Lisaks uusi üllatusi:
Teeme koos ühise suure küpsisetordi
Kutsume osalema koduküpsetiste võistlusel. (anna oma osalusest teada e-posti teel: angela.mager@ anija.ee)

Silmade kontroll ja prillide müük

Kuivsilma test

Silmarõhu mõõtmine

Optilised päikeseprillid

 

Etteregistreerimine tel. 5323 2454

Film “Minsk”

Minsk, august 2020. Noor abielupaar Pasha ja Julia lähevad öösel poest sigarette ostma ja satuvad valitsusevastasele protestimarsile. Noored seisavad järsku silmitsi julgeolekuorganitega ning tunnevad omal nahal totalitaarse riigi jõhkrust, peksmist ja piinamist. Film on üles võetud ühe katkematu kaadriga.Filmivõtted toimusid Lasnamäel ning filmi toetavad Eesti Filmi Instituut ja Eesti Kultuurkapital.

Film linastub vene soome keeles, eestikeelsete subtiitritega.

Film “Tagurpidi torn”

Põnevik “Tagurpidi torn” räägib laste suvest unises alevikus, kus ainukest lõbu pakub lihtsalt hängimine ja turnimine mahajäetud tehases. Seal viibimine keelatakse neile aga ära. Kamba pealik Kristjan ning tema sõbrad Ariel, Loore, Mia-Margot ja Siim otsustavad keelust üle astuda. Otsus muudab nende elu ning paneb sõbrad karmi vastasseisu. Jääbki lahendada küsimus – mis on õige ja mis on vale?

Lastefilm Mamma Muu leiab tee koju

Kui talusse ilmub maailmarändurist kurg, hakkab Mamma Muu mõtlema, mis asi kodu tegelikult on. Kuidas saab ta kindel olla, et talu ja karjamaa, kus ta praegu elab, on ta päris kodu? Äkki on selles suures, laias maailmas kuskil midagi paremat? Vares püüab oma sõbrale näidata, et muru pole teisel pool tara rohelisem – aga mõnikord tuleb ära eksida, et leida tagasitee koju.

Tantsuõhtu ansambliga Player

Neile, kes pikalt tantsuõhtut oodanud!
Peale pikka pausi aitab tantsukingad libedaks lihvida korralik rokibänd Player.
Laudade arv on piiratud.
Broneerimine: angela.mager@anija.ee / tel. 5567 1003
Kohapeal kohvik.

Anne-Mai Tevahi ja Lauri Räpp “Luulest lugudeni”

“Luulest lugudeni” on õhtu, kuhu on pikitud katkeid Anne-Mai Tevahi ja Lauri Räpi luulest ning loomingust. Räägitakse käänulisest ja kummalisest teekonnast, mis on viinud kirjutamiseni ja näitlemiseni. Eluraskusest ja rõõmudest ning kõigest sellest, mis inspireerib. Anne-Mai ja Lauri rändavad koos kuulajatega läbi oma loomingu ajas tagasi ja meenutavad erilisi hetki. Elav muusika Maarit Juhkamsoo esituses.

Anne-Mai elu kuulub loomingule – luule, teater ja kunst. Aastal 2018 sai teoks Anne-Mai suur unistus ja ta avaldas oma esimese luulekogu „Puudutatav“. 2021 ilmus tema teine luulekogu “Ma hingan su Armastust”, millest on inspireeritud ka samanimeline luulelavastus.

Lauri on tekstilooja ja kirjanik, vabakutseline loovisik ja väikeettevõtja ning seljakotirändur. Ta on avaldanud viis raamatut, millest viimane on auhinnatud luulekogu “Lihtsate asjade tähtsus”. Muu hulgas on kirjutanud laulusõnu mitmele tuntud Eesti lauljale.

Pileti hind 8 eurot. Piletid ainult eelbroneeringuga. Kohtade arv piiratud!

Kuulmisbuss Aegviidus 27.04.2022

Kuulmisbuss Aegviidu rahvamajas 27.04.2022

Film “Kiik, Kirves ja Igavese Armastuse Puu

Elu hammasrataste vahele jäänud noor automehaanik Kiik saab ühel päeval teada, et tema tüdruksõbra süda on uue noormehe poolt võidetud. Hingevalust vabanemiseks otsustab Kiik koos filmitegijast parima sõbraga sõita riigi teise otsa, et maha raiuda igavese armastuse puu. Teekond müstilise puuni kujuneb aga okkaliseks, endassevaatavaks ja kriminaalseks.

“Kiik, kirves ja Igavese Armastuse Puu” on huumoriga vürtsitatud debüütmängufilm Eesti uue põlvkonna filmitegijate Meel Paliale ja Urmet Piilingu poolt.

Osades: Urmet Piiling, Herman Pihlak, Marko Matvere, Andrus Vaarik, Jan Uuspõld, Egon Nuter, Mihkel Raud, Franz Malmsten, Hanna-Ly Aavik, Pirte Laura Lember, Toomas Tross, Valter Uusberg, Raivo Hein