Eesti Vabariigi 105 aastapäeva pidulik tähistamine 23.02.2023

Eesti Vabariigi 105 aastapäeva pidulik tähistamine

Kehra Gümnaasium

23.02.2023 kell 18:00

Anija valla aasta tunnustuste üleandmine

Esineb segakoori Hannijöggi, ÜENSO orkester, dirigent Jüri-Ruut Kangur solistiks Marko Matvere,

tantsuks mängib Margit Tali Bänd

Avatud Mariin Cateringi puhvet

Marina Tširkova Kehra balletistuudio jõulukontsert Kehra Gümnaasiumis

Marina Tširkova Kehra balletistuudio ja Tallinna balletiakadeemia õpilased kutsuvad 15. detsembril kell 17.00 Kehra Gümnaasiumi jõulukontserdile (Spotdi 2, Kehra).

JÄÄB ÄRA! Naistepäeva kontsert “Mulle meeldib maa”

Pühapäeval, 7. märtsil kell 18 toimub
Kehra Gümnaasiumi aulas naistepäeva kontsert „Mulle meeldib maa“. Merelauludega esinevad Marko Matvere ja akordionil Peep Raun.
Purjelaevanduse hiilgeajaks loetakse 16.-20. sajandit. Sel perioodil toimetasid raapurjede all sõitvad laevad kaupu ja väljarändajaid kõikidesse maailmajagudesse. Sellest perioodist pärineb ka merelaulude traditsioon – shanty, millest omakorda arenes tänapäevane, meile nii armas merelaul. Purjelaevade ajastu lõpetas aurumasina täiustamine ning lõpliku hoobi andis sisepõlemismootori kasutuselevõtt. Kõige ilusamad, romantilisemad ja lõbusamad laulud on tänapäeva jõudnud 19. sajandist. Kõik armastatumad mereromantikud-laulukirjutajad toetuvad oma loomingus sellele pärimusele. Laevad olid siis puust ja mehed rauast.
Üritusel täidetakse Terviseameti nõudeid – siseruumis peavad inimesed istuma hajutatult. Väljaspool istekohtadega ala tuleb liikuda 2+2 reeglit järgides. See tähendab, et ühiskasutatavates kohtades, näiteks garderoobid, fuajeed jmt, tohib koos liikuda kuni 2 inimest, kes peavad hoidma teistest kahemeetrist vahemaad. Reegel ei laiene perekondadele või juhtudele, kus seda pole võimalik mõistlikult tagada. Kehtib maskikandmise nõue, kui maski pole, saab selle korraldajalt. Kohapeal on desovahendid.

JÄÄB ÄRA! Anija valla isetegijate jõulukontsert.

SEOSES VIIRUSE SUURE LEVIKUGA TULEB ÜRITUS ÄRA JÄTTA.

 

Reedel, 11. detsembril kell 19 toimub Kehra Gümnaasiumi aulas Anija valla isetegijate jõulukontsert. Kuna viiruse levik pole vähenenud, siis saalis publikut ei ole ja üritust saab jälgida videoülekandes FB lehel

www.facebook.com/anijavallakultuur

.

Reedel, 21. veebruaril kell 18 toimub Kehra Gümnaasiumi aulas Anija valla Eesti Vabariigi 102. aastapäevale pühendatud pidulik kontsert – vastuvõtt.
Esinevad segakoor Hannijöggi, naisrahvatantsurühmad Päikeseratas ja Alaere Annid, Kehra Muusikud, Heli Laulustuudio solistid ja segakoor K.O.O.R. Tantsuks mängib ansambel Väikeste Lõõtspillide Ühing.
Riietus pidulik. Kohapeal avatud puhvet.

Kehra Gümnaasiumi jõulukontsert

Ootame kõiki jõulukontserdist osa saama! Lisaks kontserdile toimub ka heategevuslik kohvik.

Anija valla isetegijate jõulukontsert.

Laupäeval, 7. detsembril kell 17 Kehra Gümnaasiumi aulas Anija valla isetegijate jõulukontsert.

Kevadpidu 2019

Kehra Gümnaasiumi lend 70 kutsub peole (traditsiooniline kevadball aga uue nimega). Kogunemine Kehra Gümnaasiumi aulas kell 17.30. Õhtu jooksul on võimalik nautida tantsustuudio esinemisi, osaleda loteriil ja konkurssidel, külalisesinejana on kohal Nika Marula. Ei puudu ka kuninga ja kuninganna kroonimine.

Tegemist on sündmusega, kuhu on oodatud õpilased alates 7. klassist, lapsevanema, vilistlased jt huvilised.

Kehra Gümnaasiumi kevadkontsert

Traditsiooniline kevadkontsert, kuhu on kõik oodatud!