U9: Anija JK turniir

Eesti noorte meistrivõistluste U9.N/E liiga turniir

U13: Anija JK – JK Tallinna Kalev Sinine

Eesti noorte jalgpalli meistrivõistluste U13.VII liiga

U13: Anija JK – Kohtla-Järve FC Järve

Eesti noorte jalgpalli meistrivõistluste U13.VII liiga

 

U13: Anija JK – FC Tallinn II

Eesti meistrivõistlused jalgpallis U13 vanuseklass

Anija valla huvihariduse laat.

25. septembril kell 11 – 16 toimub Kehra staadionil Anija valla huvihariduse laat, mis võimaldab inimestel tutvuda Anija vallas pakutava huviharidusega. Laadal osalejad saavad kasutada staadioni võimalusi, teha näidismänge, -võistlusi, vmt. Erinevad tantsuringid saavad esitada eelnevalt õpitut, pillimängijad saavad demonstreerida pilliõpet ning lauljad saavad lasta oma häälepaelad valla. Ka erinevad spordiklubid on oodatud välja tulema ja oma tegevust (reklaammaterjali) jagama.

Laadal osalemiseks palun registreerida hiljemalt 15. septembriks aadressil mart.jurisalu@anija.ee. Esinemised jagunevad ajavahemikku kell 11 – 16, igale esinejale max 10 minutit.

Üritusele pääsevad inimesed, kes on COVID-19 vastu vaktsineeritud, haiguse läbipõdenud või negatiivse testitulemusega. Tervisetõendit kontrollime alates 18. eluaastast.

Lisainfo siit: https://www.kriis.ee/et/uudised/valitsus-kehtestas-uued-piirarvud-nakkusohutuse-kontrollita-uritustel-ja-tegevustes

Anija valla käsitöö – ja omatoodangu laat.

Laupäeval, 25. septembril kell 11 – 16 toimub Kehra staadionil Anija valla käsitöö – ja omatoodangu laat. Tule müü oma aia saadusi, hoidiseid, küpsetisi, mett, suitsuliha ja käsitööd!
Info ja registreerimine kuni 21. september aadressil mart.jurisalu@anija.ee või telefonil 5553 0345 Mart
Üritusele pääsevad inimesed, kes on COVID-19 vastu vaktsineeritud, haiguse läbipõdenud või negatiivse testitulemusega. Tervisetõendit kontrollime alates 18. eluaastast.
Lisainfo siit: https://www.kriis.ee/…/valitsus-kehtestas-uued…

Anija JK II – FCS Tiigrid

Eesti rahvajalgpalli liiga B tasand

Anija JK II – FC Kostivere

Eesti rahvajalgpalli liiga B tasand

Anija JK II – Raasiku FC Joker III

Eesti rahvajalgpalli liiga B tasand

Sohvik Cup IX

 

9. Sohvik Cup jalgpalliturniir jätkab turniiri algusaegade formaadis. Turniir toimub seekord laupäeval algusega kell 16.00, kuupäevaks 24. juuli, ning lõppeb paar tundi enne südaööd. Enne põhiturniiri kell 10-16 on kavas lasteturniirid U9, U11 ja U13 vanuseklassidele.
Väljaku mõõtmed on 52×34 meetrit ning korraga on ühest meeskonnast väljakul 5+1 mängijat (max 10 mängijat meeskonnas). See tähendab rohkem vaatemängu, rohkem väravaid, rohkem pinget.
Kohal on tänavatoiduauto Uduhaldjas, kes pakub mitmekülgset söögi- ja joogipoolist mõistlike hindadega.
Enne otsustavaid mänge kell 20.00 toimub SUPERLOOS, kus saab osaleda 1 euro eest. Loosis on mitmeid suuremaid ja väiksemaid auhindu turniiri sponsorite poolt. Peaauhinnaks on EM-ilt tuttav Adidase jalgpall!
Mõlema väljaku ääres on tribüünidega publikualad. Mängude ajal mängib muusika ning olulisemat infot vahendab teadustaja.
Osalevad võistkonnad:
1. Retro Company
2. Põrgupõhja
3. Alavere
4. Raffale FC
5. Desperado OÜ
6. Flamingo
7. Anija JK II
8. Kalev U17
9. Wagwan
10. FCS Tiigrid
#sohvikcup #sohvikcup2021