Koguperefilm “Jõulud džunglis”

Režissöör Jaak Kilmi koguperefilmi peategelane on 10-aastane koolitüdruk Paula, kes kolib koos perega troopikasse ja peab maha jätma endale tuttava maailma. Ehkki uus elu troopikas on tore, igatseb Paula siiski koduseid jõule ning nii otsustab ta koos oma uue sõbra Akhimiga džunglist jõulušamaani otsima minna. Kumbki ei tea aga, kui peadpööritavalt ohtlikuks võib selline retk osutuda. Filmi kestvus 103 min. Sobib alates 6. eluaastast.

Siseruumides kanname maski, võimalus saada ka rahvamajast.

JÄÄB ÄRA! JÕULULAAT

Ootame müüma eestimaist toidu-ja tööstuskaupa. Kohtade arv piiratud.

Koguperefilm “Kõik, mida soovin jõuludelt 2. Talvekristall”

12-aastane Lucia elab Gröönimaal koos oma ema ja isaga, kes on ühtlasi ka jõuluvana. Lucia käib rahvusvahelises Jõulukoolis ning ta on esimene tüdruk jõuluvanade tunnis. Kui ühel päeval kaob kingitustemasina töötamiseks vajalik talvekristall, süüdistatakse selles Lucia parimat sõpra Oskarit. Tüdruk on aga veendunud, et poiss pole süüdi, mistõttu põgenevad nad koos, et leida tõeline varas.

Filmi kestvus 90 min, pilet 5 ja 3,50 eurot. Rahvamajas kanname maski

KINO “Hüvasti, NSVL”

Lauri Randla  komöödia “Hüvasti, NSVL” on film Tarkkinenide pere värvikast elust Eestis nõukaaja viimastel aastatel.

Johannes sünnib eriskummalisse ingerisoome perre. Kui tema ema otsustab Soome tööle minna, jääb poiss Sillamäele vanavanemate kasvatada.

Johannesel tuleb hakata üksinda elu tōsiasju avastama. Ta armub kōrvuni kooliõde Verasse, kakleb, riskib, saab karistada… ja taustal laguneb kurjuse impeerium, mida peeti igaveseks.

Aga Leninid langevad, peale tungivad värvilised barbid ja reklaamid, taanduvad krokodill geenad ja tossavad moskvitšid… ja uksed läände lüüakse valla!

Kestvus 86min.

Alavere turuõhtu

Alavere turuõhtu iga teine teisipäev kell 17.00-17.30 Alavere poe parklas

Kasutatud riiete müük

Riided selga soodsalt kogu perele.

Margus Vaheri jõulukontsert Alavere rahvamajas

Neljapäeval, 10. detsembril kell 19 on võimalus nautida Margus Vaheri akustilist jõulukontserti Alavere Rahvamajas. Kitarril saadab Peeter Põder ning kõlavad ka Urmas Alendri laulud. Margus Vaher on lauluvõistluse “Kaks takti ette” 2007. aasta võitja ja Eurolaul 2008 finalist. Muusiku Margus Vaheri sulest ilmus oktoobris 2020 juba kolmas raamat “Aga miks mehed sellised on”.
Piletite eelmüük Piletilevis ja Alavere Rahvamajas (k.a tund enne kontserdi algust). Täiskasvanu 15 €, õpilane, õpetaja, tudeng, pensionär, erivajadustega klient ja tema saatja 13 €. Lastele vanuses 7a (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Uus film “O2”

Süžee käivitub 1939. aasta augusti lõpupäevil. Kohe-kohe on puhkemas Teine maailmasõda ja just neil kriitilistel hetkedel langeb Eesti nõukogudevastase luure juht salamõrva ohvriks. Selgub, et meie salateenistuses tegutseb äraandja ja tema tabamine tehakse ülesandeks luureohvitser Feliks Kangurile (Priit Võigemast). Samal ajal jõuab luurajateni info, et Stalin ja Hitler on sõlminud Eestit puudutava salakokkuleppe. Olukorda ei muuda lihtsamaks ka Feliksit painav saladus, mille keskmes on kahe aasta tagune kirglik armusuhe. Filmi kestvus 100 min.

Tantsuõhtu ansambliga ELURÕÕM

24. oktoobril tähiststakse EESTIMAA RAHVAMAJADE PÄEVA- 133 aastat kogukonna liitjana!

24.oktoobri õhtul kutsub Alavere rahvamaja kõiki ühisele tantsuõhtule, kus esineb Anija valla live band ELURÕÕM, tantsuhoogu annavad Alavere rahvamaja rühmad HELDA ja ALAVERE ANNID.

PILET 7 eurot saadaval kohapeal pool tundi enne ürituse algust.

Laua katab igaüks ise, sooja joogi saab osta 1 euro eest rahvamaja joogiautomaadist.

Keraamika õpituba

Täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames toimuvad üle Eesti mitmesugused üritused, seega on sul võimalus tulla pühapäeval, 11.10.20 Alavere Rahvamajja keraamika õpituppa. Osaluspanus 5 eurot, saab tasuda sularahas kohapeal