18. Presidendimatk

  1. PRESIDENDIMATK  1.-28. veebruar 2021

Sel aastal on paljud asjad teisiti ja nii on teistsugune ka Presidendimatk!

Tule ning läbi Presidendimatk endale sobival ajal ja pikkuses, jalgsi või suuskadel kas või iga päev terve veebruari vältel.

Peale matka ootavad Jänedal Musta Täku Tall ja Nelijärvel Puhkekeskuse Pubi Sind keha kinnitama. Presidendimatka läbinutel on 2€ eest võimalik osta teed ja matkasuppi, millega kaasa saab Presidendimatka loosikupongi. Loosi läheb 300-eurone kaupluse Euronics kinkekaart, 40 Presidendimatka suveniirsuuska ja rohkelt meeneid toetajatelt.

Kõigi võitjate nimed leiab SK Presidendirada kodulehelt www.presidendirada.ee hiljemalt 5.märtsil.

Kui plaanid tulla rajale suurema sõpruskonnaga (20+), siis anna tulekust ette teada info@presidendirada.ee, et saaksime Teid parimal moel vastu võtta.

Kohtumiseni matakarajal!

Info tel 5234451

info@presidendirada.ee

16.Presidendimatk

Kogu pere tervisematk. Suusaraja pikkus Aegviidust Jänedale on 10.km. Kõik, kes soovivad matka läbida jalgsi suuname kergliiklusteele, mis kulgeb paralleelselt Piibe maanteega, selle raja pikkus on 7.km. Nelijärvel pakutakse kõikidele matkajatele teed ning Jänedal ootab Musta Täku Tallis kõiki raja läbinuid soe supp ning saab ka tanstu lüüa Kati ja Kalevi muusika rütmide saatel.

MATKAL OSALEMINE ON TASUTA! Kuid müüme matkal 2 € matka loosipileteid, mille tulu läheb matka toetuseks. Loosi auhindadeks on meened toetajatelt.