Kasutatud riiete müük

Pühapäeval, 19. juunil kell 13-15 kasutatud riiete müük Alavere Rahvamajas. Hinnad soodsad 🙂

Alavere jaanituli

Alavere küla jaanituli toimub reedel, 24. juunil, alustame kell 19 laste sportlike mängudega, 20.30 süütame jaanilõkke ja tantsuks mängib ans TALENT. Söök, jook kohapealt.

Kogupere mängufilm “Mamma Muu leiab tee koju”

Koguperefilm kell 9.30 ja kell 13 Alavere Rahvamajas.

Mis juhtub, kui üks armas lehm otsustab puhkusele minna? Just selle idee võtab lehm Muu endale pähe, sest näeb, et tema peremees läks oma perega puhkusele ja tema tahaks sedasama teha. Ainuke mure on, et lehm Muu ei tea, mis asi on puhkus.

Muu hea sõber Vares otsustab lehma aidata ja koos leiavad nad vastuse: puhkus on see, kui ei pea midagi tegema! See tundub nende mõlema jaoks väga imelik, ent sellegipoolest otsustavad sõbrad puhkusele minna. Algab põnev ja seiklusrikas teekond, kus Muu ja Vares kohtuvad paljude põnevate loomadega. Puhkuse ja reisi juures on aga kõige toredam see, et alati saab koju tagasi tulla!

Kevadkontsert

Oled oodatud Alavere Põhikooli õpilaste kevadkontserti kuulama.

Mängufilm “Apteeker Melchior”

Keskaegses Tallinnas mõrvatakse kuulus ordurüütel, kes vabastas Läänemere piraatidest. Kangelase pea on maha raiutud ja suu münte täis topitud. Kadunud on kuldkett, mille ta samal päeval ostis.
Kohtufoogt määrab kuritegu uurima apteeker Melchiori, kes oskavat koolnutega rääkida. Nutikas noormees avastab, et tapetu otsis müstilist „Tallinna vangi“ ja jäljed viivad dominiiklaste kloostrisse. Vallandub vapustav veretööde jada – surmaohus on igaüks, kes selle saladusega kokku puutub.
Samal ajal tärkavad apteekris kahtlused oma õpipoisi osas, kes näib midagi varjavat…

Mängufilm Apteeker Melchior põhineb raamatumüügi edetabelite tipust tuntud Apteeker Melchiori romaanidel. Stsenaristid Indrek Hargla, Elmo Nüganen ja Olle Mirme põimisid filmi stsenaariumis raamatust “Apteeker Melchior ja Oleviste mõistatus” tuntud tegelased ja sündmused täiesti uute ja põnevate, filmi jaoks loodud keerdkäikudega.
Osades: Märten Metsaviir, Maarja Johanna Mägi, Alo Kõrve, Henessi Schmidt, Franz Malmsten, Andero Ermel, Ken Rüütel, Mait Malmsten, Hendrik Toompere, Marko Matvere jpt.

Alavere piirkonna kodukohvikute päev ja hoovikirbukas

Armsad sõbrad!

Laupäeval, 4. juunil ootame kõiki Alavere piirkonna kodukohvikute päevale. Ava oma koduvärav ning lase fantaasia lendu, oma koduõuel võib pakkuda kõike.

Info ja registreerimine tel 5234627 või kirjuta voose@anija.ee

Eeterlike õlide õhtu Alavere Rahvamajas

Reedel, 8. aprillil kell 18.00 toimub Alavere Rahvamajas eeterlike õlide õhtu.
* Tutvustame 10 eeterlikku õli
* eeterlike õlide kasutusvõimalusi
* jagame kogemusi ja edulugusid
* soovi korral saad endale töötoas valmistada lõhnarulliku.
Üritus on tasuta.
Isikliku lõhnarulliku valmistamine on 10 eurot.
Palun anna oma osalemisest teada hiljemalt 7. aprillil kella 17.00-ks meili teel merlipaasik@gmail.com
Rõõmsa kohtumiseni!

Mängufilm ““Kiik, kirves ja Igavese Armastuse Puu”

Kolmapäeval, 6. aprillil kell 12 ja kell 19 Alavere Rahvamajas uus kodumaine mängufilm, kus elu hammasrataste vahele jäänud noor automehaanik Kiik saab ühel päeval teada, et tema tüdruksõbra süda on uue noormehe poolt võidetud. Hingevalust vabanemiseks otsustab Kiik koos filmitegijast parima sõbraga sõita riigi teise otsa, et maha raiuda igavese armastuse puu. Teekond müstilise puuni kujuneb aga okkaliseks, endassevaatavaks ja kriminaalseks.

“Kiik, kirves ja Igavese Armastuse Puu” on huumoriga vürtsitatud debüütmängufilm Eesti uue põlvkonna filmitegijate Meel Paliale ja Urmet Piilingu poolt.

Komöödia Alla 12 a keelatud

Kappide tuulutus

Laupäeval, 9. aprillil kell 11-14 ootame kõiki Alavere Rahvamajja KAPPIDE TUULUTUSELE.

Tule müüma, ostma või vahetama kõike mis kodus üle (riided, mööbel, raamatud, elektroonika,mänguasjad jne). Kõhtu täidab BURGERIBUSS!

 

Koguperefilm “Noore Muumipapa seiklused”

Uus koguperefilm, 22. märtsil kell 10:15 ja kell 13.00 Alavere Rahvamajas.

Muumitroll saab herilaselt nõelata ja peab voodis püsima. Muumipapa tahab teda lohutada juttudega oma enda seiklusrikkas noorusest. Muumipapa jutustab oma keerulisest lapsepõlvest, kuidas ta orbudekodust põgenes ning oma ajaloolisest kohtumisest leiutaja Fredriksoniga. Ta räägib oma võitlusest tugeva tormiga “Mereorkestri”-nimelisel laeval ja seiklustest võimuka Taat Joonase kuningriigis. Muumipapa rajab asunduse, sõbruneb kummitusega ja – ühel tormisel ööl – päästab merest Muumimamma. Ülejäänut me teame. Filmi kestvus 1h 14min.