“Maal elamise päev 2022”.

Laupäeval, 24. septembril ajavahemikus 11.00 – 16.00 toimub üleeestiline suursündmus “Maal elamise päev” ( www.maalelamisepaev.ee ).
Antud sündmuse raames on suurepärane võimalus tutvustada nii potensiaalsetele valla uutele kui ka praegustele elanikele Anija valla avalikke teenuseid (lasteaiad, koolid, vallavalitsus, rahvamajad, tervise-ja spordikeskus, sotsiaalkeskus) ja ettevõtteid, kes meie vallas tegutsevad – millised on vabad töökohad meie vallas, vabaaja veetmise võimalused jms. Kinnisvaraeksperdid saavad tutvustada kõigile huvilistele elamispinna soetamisvõimalusi Anija vallas.
Üritus toimub Kehra staadionil.
Võimalus on oma asutust ka ise tutvustada. Kui soovite kasutada seda võimalust, siis andke palun teada, mis ajal olete sellel päeval avatud. Saatke palun ka oma asutusest lühike kirjedus ja foto.
Maal elamise päev – see on suurepärane võimalus tutvustada Anija valla teenuseid nii uutele kui ka preagustele valla elanikele!
Registreerige oma asutus hiljemalt 6. septembriks e-posti aadressil mart.jurisalu@anija.ee, kirjas palun märkida asutuse postiaadress (kes ei osale Kehra staadionil).

Ootame rohket osavõttu!

Võidupüha pärgade asetamine.

Neljapäeval, 23. juunil asetatakse Võidupüha puhul pärjad
Vabadussõja mälestusmärkide juurde:
• 09.00 Kehra jaamahoone mälestustahvel;
• 09.20 Priske mälestussammas;
• 09.40 Lahinguvälja mälestussammas;
• 10.15 Vetla mälestussammas;
• 10.30 Saia mälestussammas

Käsitöö ja mahetoodangu LAAT.

Neljapäeval, 23. juunil kell 12 – 16 toimub Kehra turul KÄSITÖÖ JA MAHETOODANGU LAAT. Kaupleme eestimaise talutoodangu ja käsitööga. Registreeri 20. juuniks aadressil velko@velko.ee või telefonil 6085564

Kehra jaanipäev.

Kehra jaanipäev toimub Kehra staadioni puhkealal 23. juunil kell 18 – 02.00
Lõbusaid murumänge viib läbi Anija Eit!
Tantsuks mängib ansambel ALASKA,
kohapeal maitsvad söögid ja joogid.
Lastele näomaalingud, batuut ja ponisõit.
Kell 20 astub lavale naisrahvatantsurühm Kadrel.

Ansambel Alaska: https://www.youtube.com/watch?v=beX-QaV2JyI

Juuniküüditamise mälestustseremoonia.

Teisipäeval, 14. juunil kell 18 toimub Kehras Jaama tänaval küüditatute mälestuskivi juures JUUNIKÜÜDITAMISE MÄLESTUSTSEREMOONIA.
Osalevad Naiskodukaitse, Kaitseliidu ja Eesti Memento Liidu Harjumaa ringkonna liikmed.

Anija valla beebipidu.

Teisipäeval, 7. juunil kell 18 toimub Kehra Rahvamajas Anija valla beebipidu.

KOGUPERE KINOPÄEV. “Muumitroll ja Sabatäht”.

Laupäeval, 18. juunil kell 13 linastub Kehra Rahvamajas kogupereanimatsioon “Muumitroll ja Sabatäht”.
NB! Sellel korral saab pannkookide asemel osta maitsvaid kodus tehtud vahvleid.
Ühel hommikul on tavaliselt säravas ja päikselises Muumiorus kõik kaetud halli tolmukihiga – jõgi, puud ja maapind, isegi roosipõõsas. Murest murtud Muumitroll saab piisamrotilt teada, et Maakerale läheneb punane komeet, mis hävitab kõik. Muumimamma ja Muumipapa soovitavad Muumitrollil ja Snifil asuda teele observatooriumisse, et tähetarkadelt oma küsimustele vastused saada. Üksildastes Mägedes asuva tähetorni poole parvetades teevad Muumitroll ja Sniff läbi mitmeid seiklusi, et seejärel naasta Muumiorgu ja varjuda koos pere ja sõpradega kosmosest ähvardava koletu tulekera eest koopasse.
Film põhineb Muumide looja Tove Janssoni samanimelisel 1946. aasta raamatul.

Uus elulooline tõsielufilm “MINA OLEN ZLATAN”.

Neljapäeval, 26. mail kell 19 linastub Kehra Rahvamajas uus spordidokument “MINA OLEN ZLATAN”.
“MINA OLEN ZLATAN” on täiskasvanuks saamise lugu, mis kujutab Zlatan Ibrahimovici karmi kasvatust Rootsi äärelinnas. Sündinud Balkani immigrantide järeltulijana, oli jalgpall tema lohutajaks ja vabastajaks raskes keskkonnas. Zlatan on väljapaistvalt andekas ja enesekindlus on ta viinud mängima rahvusvahelise kuulsusega jalgpalliklubidesse nagu Amsterdami Ajax, Juventus, Inter, Milan, Barcelona, Paris Saint- Germain ja Manchester United.
Kohapeal on kuuma joogi automaat, jook 1.20 eurot, saadaval ka kakao väiksematele kinosõpradele.

KEHRA PÄEVA LAAT

Laupäeval,11. juunil lell 10 – 15 toimub Kehra Rahvamaja ja Kehra jõeäärse pargi vahelisel alal Kehra Päeva Laat.
Kaupleme eestimaise talutoodanguga: mesi, suitsuvorst, – liha, – kala, piimatooted, küpsetised, leib, hoidised, koduõlu, -vein.
Veel ootame laadale käsitöötooteid, istikuid, lilli.
Lisainfo ja laadale registreerimine kuni 9. juuni aadressil mart.jurisalu@anija.ee või telefonil +372 5553 0345 Mart
Laat toimub ka Kehra turul. Kui soovite osaleda turuplatsil, siis registreerige kuni 9.juuni aadressil velko@velko.ee või telefonil 6085564.

Näitus “Kehra Rahvamaja lugu”.

30. maini on avatud näitus “Kehra Rahvamaja lugu”. Näitus on avatud esmaspäeviti kell 12 – 16 ja neljapäeviti kell 16.30 – 19 . Muul ajal saab näitust vaadata kokkuleppeliselt, helistades telefonil 5553 0345 Mart.