Kehra kodukohvikute päev.

Kehra kodukohvikute päev lükkub edasi ja toimub laupäeval, 18.juunil kell 11 –15 Kehra Rahvamaja hoovis.
Registreerimine kuni 16. juuni e – posti teel mart.jurisalu@anija.ee või telefonil 5553 0345.
Kui keegi soovib teha kohvikut oma koduaias, on ka see väga teretulnud! Selleks, et olla kajastatud, registreerige palun järgnev info: kohviku nimi, asukoht ja lahtioleku aeg.

Jõululaat.

Laupäeval, 11. detsembril kell 9.30 – 15 toimub Kehra Rahvamajas, selle ümbruses ja Kehra turul JÕULULAAT. Laadal kaupleme eestimaise talutoodangu ja käsitööga.
Sel aastal toimub ka täika – too laadale oma kasutatud riided, vanavara, raamatud.
Registreerimine aadressil mart.jurisalu@anija.ee ja info telefonil 5553 0345 Mart.
Kehra Rahvamajas on maskikandmise kohustus.

Kodukohvikute päeva vabaõhu – kontsert.

Laupäeval, 12. juunil kell 15 toimub Kehra Rahvamaja hoovis „Kodukohvikute päeva vabaõhu-kontsert“. Legendaarse Vene ansambli Kino muusikat esitavad kahel kitarril ja kahes keeles Janno Reim ja Stanislav Bulganin.
Viktor Tsoi oli laulja, laulukirjutaja ja näitleja, vene rokkmuusika üks alusepanijaid. Ta isa oli Kasahstanis sündinud korealane ja ema venelane. Venemaal on olnud vähe lauljaid, kes on nii noorelt oma põlvkonna ikooniks kujunenud ja kellel on olnud nii tohutu mõju oma žanrile ja inimestele.
Viktor Tsoi asutas 1982. aastal rokkansambli Kino, olles ansambli juht ning kõigi laulude sõnade ja peaaegu kõigi laulude muusika autor. Ta oli ka ansambli solist ja mängis rütmikitarri. Bändi teised liikmed aeg-ajalt vahetusid. Pärast Tsoi surma 28 aastaselt läks ansambel laiali.

Anija valla kodukohvikutepäev.

Laupäeval, 12. juunil kell 11 – 15 Kehra Rahvamaja ja Kehra Ait – kuivati vahelisel haljasalal ning Kehra Rahvamaja hoovis Anija valla kodukohvikutepäev.
Üritus jätkub Kehra Rahvamaja hoovis kell 15 „Kodukohvikute päeva vabaõhu-kontserdiga“, esinevad Janno Reim ja Stanislav Bulganin ansambel „ КИНО“ lauludega.
Samal päeval on võimalik külastada kodukohvikuid ka Anija mõisas, kus toimub Kogupere tantsupäev ja kodukohvikute päev kell 12 – 16. Lisainfo: https://anijamois.ee/uritus/tantsupaev/
Kui keegi soovib teha kohvikut oma koduaias, on ka see väga teretulnud! Selleks, et olla kajastatud, saatke palun oma kuulutus koos kohviku nime, asukoha ja tutvustusega – et saaksime info postitada sündmuse arutelu rubriiki.
Registreerimine Kehra üritusele kuni 10. juuni e – posti teel mart.jurisalu@anija.ee või telefonil 5553 0345
Ootame nii Kehras kui ka Anijal rohket osavõttu!

Kevade täika.

Laupäeval, 22. mail kell 12 – 15 toimub Kehra Rahvamaja hoovis KEVADE TÄIKA. Tule ja müü oma kappidesse seisma jäänud asju – riideid, jalanõusid, raamatuid, plaate, tarbeesemeid, vanavara.
Registreerimine e- posti aadressil: mart.jurisalu@anija.ee