XIX PRESIDENDIMATK

1. – 28. veebruar 2022 toimub XIX Aegviidu – Nelijärve – Jäneda PRESIDENDIMATK.
Ka sellel aastal ootame kõiki Presidendimatkale alates 1. veebruarist!
Tule ning läbi Presidendimatk endale sobival ajal ja pikkuses, jalgsi või suuskadel kasvõi iga päev terve veebruari vältel. Peale matka ootavad Jänedal Musta Täku Tall ja Nelijärve Puhkekeskuse Pubi Sind keha kinnitama. Presidendimatka läbinutel on 3 euro eest võimalik osta teed ja matkasuppi, millega kaasa saab Presidendimatka loosikupongi. Loosi läheb 300 – eurone kaupluse Euronics kinkekaart ja rohkelt meeneid toetajatelt. Kõigi võitjate nimed leiab SK Presidendirada kodulehelt www.presidendirada.ee hiljemalt 5. märtsil 2022.
Üritusel järgitakse kehtivaid COVID piiranguid.
Kui plaanid tulla rajale suurema sõpruskonnaga, siis anna tulekust ette teada info@presidendirada.ee, et saaksime Teid parimal moel vastu võtta.
Info telefonil 5234451 ja www.presidendirada.ee

18. Presidendimatk

  1. PRESIDENDIMATK  1.-28. veebruar 2021

Sel aastal on paljud asjad teisiti ja nii on teistsugune ka Presidendimatk!

Tule ning läbi Presidendimatk endale sobival ajal ja pikkuses, jalgsi või suuskadel kas või iga päev terve veebruari vältel.

Peale matka ootavad Jänedal Musta Täku Tall ja Nelijärvel Puhkekeskuse Pubi Sind keha kinnitama. Presidendimatka läbinutel on 2€ eest võimalik osta teed ja matkasuppi, millega kaasa saab Presidendimatka loosikupongi. Loosi läheb 300-eurone kaupluse Euronics kinkekaart, 40 Presidendimatka suveniirsuuska ja rohkelt meeneid toetajatelt.

Kõigi võitjate nimed leiab SK Presidendirada kodulehelt www.presidendirada.ee hiljemalt 5.märtsil.

Kui plaanid tulla rajale suurema sõpruskonnaga (20+), siis anna tulekust ette teada info@presidendirada.ee, et saaksime Teid parimal moel vastu võtta.

Kohtumiseni matakarajal!

Info tel 5234451

info@presidendirada.ee