Aegviidu Matkafestival

KontsertKogukondMuusikaMatkamineFestivalKoolitus/töötuba

Algusaeg:

L, 10.08.2024 11:00

Lõpuaeg:

L, 10.08.2024 22:00

Asukoht:

Aegviidu kõlakoda

Korraldaja:

Anija Valla Kultuurikeskus, MTÜ Matkakultuur

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

10. august 2024 | AEGVIIDU MATKAFESTIVAL | Aegviidu Kõlakoja Park


Loodusretked, koolitused, peresõbralik kultuuriprogramm, töötoad ja kodukohvikud. Metsatäis elamusi ootab avastamist!

PEALAVA Aegviidu Kõlakoja Pargis:

Kõrvemaa taimestik | Kuidas planeerida matkavarustust | Tuli ja vesi | Kuidas käituda metsloomadega kohtumisel? | Mets kui loomulik mängukeskkond jpm.
Päeva juhib VÄINO LAISAAR.
Õhtune kontsert lõkke saatel:
JAREK KASAR sekka pikitult legendaarsete CHALICE paladega.

MATKAD

Aegviidu võlub oma maalilisuse, looduse ürgsuse ja hubase atmosfääriga olles tõeline aare matkasõpradele. Aegviidu matkafestival pakub mitmekesist ja kaasahaaravat matkaprogrammi, mis sobib nii algajale matkasõbrale kui ka kogenud seiklejale. Festivali raames on valikus lausa üle 15 erineva temaatikaga matka!


TÖÖTOAD

Programmis leidub mitmekülgseid ja harivaid matkamisteemalisi töötubasid, kus avaneb võimalus oma oskusi täiendada ning uusi teadmisi omandada.


🤸‍♀️ LASTEPROGRAMM

Kas Sa tead seda tunnet, kui lapsed on veel väiksed, aga tahaks käia kogu perega muretult kultuurielu nautimas? Aegviidu Matkafestival on mõelnud sellele igal sammul! Kõlakoja pargis on avatud laste mänguväljak, madalseikluspark ja isegi rula- ja tõukeratta rämp. Lisaks seame parki üles põneva  orienteerumislabürindi ning programmis on mitmeid matkasid, mis on suunatud just lastele ja peredele. Toitlustusvalikutest leiab miskit igale maitsele ja pisemate lõunauinaku saab veeta mõnusalt vankriga metsas jalutades.


TOITLUSTUS

Aegviidu Kõlakoja pargis pakuvad sooja sööki, snäkke ning jooke mitmed erinevad toitlustajad. Lisaks on võimalik külastada Aegviidu kodukohvikuid ja kohalikke toitlustusettevõtteid.


KUIDAS SIIA SAAB?

🚲 Tasuta rattaparklad asuvad Aegviidu rongijaamas ning Aegviidu Tervisedepoo ees.
🚂 Rong on mugavaim ja kiireim viis Tallinnast, Tartust, Rakverest, Jõgevalt ja vahepeatustest saabujatele. Rongigraafik on leitav elron.ee kodulehelt. Peatus AEGVIIDU. Programmi koostamisel oleme arvestanud viimaste rongide väljumisaegadega!
🚗Võimalusel soovitame eelistada rongi, kuid autod saab parkida Aegviidu rongijaama parklasse.

PROGRAMM JA PILETID: