Anija mõisa sügisene lastelaager

Huvitegevus

Algusaeg:

E, 24.10.2022 08:30

Lõpuaeg:

T, 25.10.2022 16:30

Asukoht:

Anija mõis

Korraldaja:

Anija mõis

Pilet:

Piletid müügil Piletilevis.

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

LASTELAAGER

ANIJA MÕISAS

  1. – 25.10.2022

6-11aastastele lastele

 

  1. PÄEV

Laagri esimesel päeval uurime, kuidas sügisesed üha jahenevad ilmad mõjutasid mõisarahva tegemisi ja mida põnevat lapsed tubastes tingimustes ette võtsid. Piilume ka aidamees Helduri igapäevatoimetustesse – räägime viljakasvatusest – ja koristusest ning toidulauast mõisaajal ning uudistame kohalikus ettevõttes ka tänapäevaseid põllutöömasinaid.

Põnevaid seiklusi jagub ka õue – märkame aastaaegade vaheldumist metsas ning mängime põnevaid loodusmänge.

 

  1. PÄEV

Laagri teisel päeval räägime loomade ettevalmistustest talveks ning külastame kohalikku lambakasvatajat, kes tutvustab lammaste elu sügisel ning talvel. Päris lähedalt vaatleme ka mesilaste toimetusi, kui külla tuleb mõisa mesinik. Piilume mesitarudesse ja uurime, kuidas mesilaspere talvitub. Astume sisse ka mesilasteraapiamajja.

Päeva teises pooles otsime mõisa köögisahvrist välja põnevad vürtsid ning küpsetame üheskoos maitsvaid pirukaid. Seejärel asume tegema ettevalmistusi saabuvaks halloweeniks – meisterdame kõrvitsalaternaid ja uhkeid nõiamütse.

 

Hind 70 € (alates pere teisest lapsest soodustus 15%)

Päevad algavad kell 08:30 ning lõppevad 16:30. Toitlustus 3 korda päevas.

 

Lisainfo 5553 0038 ja info@anijamois.ee

Registreerimise tähtaeg 21.10.2022, palume edastada info@anijamois.ee ka kontaktandmed (e-mail, telef ), et saame võmalike muudatuste korral ühendust võtta.