Anija valla jüriöö jooks 2024

TerviseedendusSport

Algusaeg:

T, 23.04.2024 19:00

Lõpuaeg:

T, 23.04.2024 21:00

Asukoht:

Kehra Staadion

Korraldaja:

Anija valla noortevolikogu, Joonas Kuuskla

Pilet:

Sündmus on TASUTA

Vaata Facebookis
Mäletate mil Anija valla jüriöö jooks viimati toimus? Olgu see vastus mistahes aastanumber, väga ammu ta igatahes oli! Aeg on see traditsioon taaselustada ja panna püsti üks jooksuring, mille saab võistkonnakaaslaste vahel ära jupitada, et pisut kergem oleks.
Kui hakkasid kartma, et „Oooei, Joonas korraldab jooksuvõistluse – kümneid kilomeetreid küll ei jaksa!“, siis põhjust muretsemiseks kindlasti ei ole. Rada tuleb hubaselt lühike ja kõikidele jõukohane ning alati saab ju raskema lõigu võistkonnakaaslasele sokutada! 😉
Kogu ringi pikkuseks on planeeritud u 2,6km ning sisaldab mõningal määral ka tõusumeetreid. Joosta saab nii asfaldil, murul puude vahel kui ka loomulikult rippsillal. Tegemist on teadatuntud teatevõistlusega, kus võistlejad peavad toimetama teatepulga stardist finišisse.
KUS TOIMUB?
Teatejooks toimub Kehras. Võistluse start ja finiš asuvad Kehra staadioni ja Müramäe vahelisel muruplatsil. Täpsem skeem võistluskeskuse asukoha ja raja tutvustusega tuleb eraldi postitusena hiljem.
MILLAL TOIMUB?
Jüriöö jooks toimub 23. aprilli õhtupoolikul. Noortejooksud algavad 19:00, peale mida toimub nende autasustamine ning põhijooks saab stardi 20:30.
KES OSALEVAD?
Osaleda võivad kõik! Nii siit, kui sealtpoolt Anija valla piiri.
Võistkonda ootan 6 liiget, kellest vähemalt 2 naised.
Võistlusklasse on neli:
– 1-3. klass
– 4-6. klass
– 7-9. klass
– kõik vanemad (põhijooks)
Kõikidel võistlusklassidel on sama rada!
REEGLID!
– Võistkonnas 6 liiget, kellest 2 vähemalt naised
– Jooksma peab ettenähtud rada mööda
– Vahetust jooksval võistlejal peab käes olema teatepulk
– Võistluse start on ühisstardist
Korraldajal on õigus viia sisse veel muudatusi.
Osalemine on omal vastutusel.
REGISTREERIMIME
Võistluselt osavõtt on TASUTA
Jüriöö jooksule on vajalik eelnev registreerimine. Seda saab teha alloleva lingi kaudu või kirjutades otse joonas.kuuskla@gmail.com
Registreerimisel on vaja välja tuua võistkonna nimi, osalusklass ja võistkonnaliikmete nimed. Võistkonnaliikmete nimede järjekord ei ole oluline, kuna jooksuvahetuste järjekorra määrate te ise.
Küsimused joonas.kuuskla@gmail.com või 5386 9440