Emadepäeva kontsert. Esineb ansambel Väliharf.

Muusika

Algusaeg:

P, 08.05.2022 15:00

Lõpuaeg:

P, 08.05.2022 16:30

Asukoht:

Kehra rahvamaja

Korraldaja:

Anija Valla Kultuurikeskus

Pilet:

Piletilevist:
Piletid 8 ja 6 (õpilane, õpetaja, tudeng, pensionär ja erivajadustega inimene koos saatjaga) eurot, lastele kuni 12. eluaastani (k.a.) tasuta.

Vaata Facebookis

Pühapäeval, 8. mail kell 15 toimub Kehra Rahvamajas EMADEPÄEVA KONTSERT. Esineb ansmbel VÄLIHARF.
Väliharf on duo, mis tekkis aastal 2002 Haapsalus (toona lihtsalt „Marko & Anto“ nime all). Kahehäälset laulu saadavad kitarr, karmoška ja suupill. Valdava osa repertuaarist täidavad mereteematilised laulud, kuid esitamisele tuleb ka lugusid eesti filmidest ja teatrietendustest, setu – keelseid ning Teise maailmasõja aegseid laule, a – capella lugusid ning soovi korral ka n.ö. lembelaule. Enamus lood – laulud sobivad hästi tantsu saateks.
9 tegutsemisaasta jooksul on duo laulnud – mänginud lugematul arvul juubelitel, pulmades, suguvõsa kokkutulekutel, erinevatel firmapidudel (suvepäevad, jõulupeod, erinevad reklaamüritused, jm.) ja teatrietendustel. Kui esimesel tegutsemisaastal sattusid poisid jõulu eel suitsusinisesse Wiiralti „Põrgu`t“ meenutavasse kõrtsi taustaks kaklejatele esinema, siis paaril viimasel aastal on Väliharf esinenud ka Helsingis Eesti saatkonnas ja Luxemburgis.