Helirännak/lamamiskontsert gongide ja helikaussidega

Terviseedendus

Algusaeg:

R, 31.03.2023 19:00

Lõpuaeg:

R, 31.03.2023 20:00

Asukoht:

Alavere rahvamaja

Korraldaja:

Alavere Rahvamaja

Pilet:

Pilet 15 eurot, koos sõbraga kahe peale 25 eurot
Helirännak gongide ja helikausside müstilise muusikaga maandab pingeid ja lõõgastab sügavalt keha ja vaimu.
Helirännak on samas ka lamamiskontsert ja meditatsioon – helid loovad heaolutunnet, tervendavad ning värskendavad aju- ja mõttetööd.
Meditatsioon on kogemus, kogemine, lõdvestunud mitteteadmine, avali olek ilma kavatsuse, usu ja ootuseta lihtsalt olemine istudes või lamades, arusaamine kõige ümbritseva ühtsusest, see ei nõua eelnevast kogemusest loobumist ega kahtlemist, annab enesekindlust, toob tegudesse selgepilgulisust, hoolimist, mõistmist, ratsionaalsust kulgemine, voolamine, elamus, rahu
Gongide ja helikausside tuhandeid aastaid tuntud ravihelid tervendavad keha ja vaimu. Helidega rännates on võimalik liikuda peenematesse eeterlikesse dimensioonidesse, kus gongitoonide harmoonia loob meelerahu ning rahulik meel ja sügav lõdvestus annavad võimaluse tervenemisele ja positiivsetele muutustele.
Gong on püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia häälestab organismi harmoonilisse olekusse, kus helid loovad just Sinu jaoks anti- stress ruumi.
Registreerimine:
kaiakarjatse@gmail.com
telefon 5536006 (Kaia)
Pilet: 15€
Sõbraga koos: 25€
Heliseanss toimub pikutades, peal soe pleed. Võta kaasa ka lamamisalus, pleed ja pudel vett. Oled oodatud tervenema müstiliste helide võlujõus!