Helirännak/ lamamiskontsert gongide ja helikaussidega Alaveres

Terviseedendus

Algusaeg:

R, 10.05.2024 19:00

Lõpuaeg:

R, 10.05.2024 20:00

Asukoht:

Alavere rahvamaja

Korraldaja:

Alavere Rahvamaja

Pilet:

Osaluspanus 15 eurot

Gongide ja helikausside teraapiliselt meditatiivne muusika on eriline ja tulemuslik viis keha ja meele jõuvarude taastamiseks ning stressiga toimetulekuks. Rännak helides toimib kui vibratsioonimassaaž, meditatsioon ja sügavalt lõõgastav puhkus. Heliteraapia lõdvestab, värskendab aju- ja mõttetööd, rahustab ning taastab närvisüsteemi. Helides mediteerides on inimesel võimalik kõikehõlmavat ühendvälja oma meeles kogeda.
Mediteerides tajume maailma tundlikumalt ja avaramalt ning sügav lõdvestus lubab ajul ja ratsionaalsel mõistusel samal ajal puhata. Meditatsioon ehk ka sügav lõõgastusprotsess võib üles tuua alateadvuses peituvaid olulisi sümboleid, mis aitavad ennast tundma õppida, sihte seada, muutuda ja terveneda.
Heliteraapia toimeaine helisagedus/ vibratsioon vabastab kehasse kogunenud pinged, luues just sulle selles hetkes hea ja tervendava keskkonna.
Helisagedused mõjutavad positiivselt nii füüsilist emotsionaalset kui ka vaimset heaolu, aktiveerides ja puhastades energiakeskuste ehk tšakrate energiavoogu. Heliteraapia on abiks erinevate terviseprobleemide korral, nagu ärevus, stress, liigese- ja lihasvalud, väsimus, peavalud jpm.
Osalustasu: 15€
Soovitav on tulla mugavas riietuses, sest heliseanss toimub lamades, peal soe pleed. Võta kaasa oma lamamisalus ja pleed! (soovi korral saad kohapealt ka!).
Anna oma tulekust varakult teada, kaiakarjatse@gmail.com, telefon 5536006