Helirännak/lamamiskontsert gongide ja helikaussidega

Terviseedendus

Algusaeg:

E, 05.12.2022 19:00

Lõpuaeg:

E, 05.12.2022 20:00

Asukoht:

Aegviidu rahvamaja

Korraldaja:

Aegviidu Rahvamaja

Pilet:

Osalustasu: 15€
Koos sõbraga kokku 25€

Tule omal nahal kogema helide maagiat!
Heliteraapia on väga eriline ja tulemuslik viis keha ja meele jõuvarude taastamiseks ning stressiga toimetulekuks. Rännak helides toimib kui vibratsioonimassaaž, meditatsioon ja sügavalt lõõgastav puhkus. Heliteraapia lõdvestab, värskendab aju- ja mõttetööd, rahustab ning taastab närvisüsteemi.
Mediteerides tajume maailma tundlikumalt ja avaramalt. Heliteraapia toimeaine on helisagedus- vibratsioon, mis vabastab kehasse kogunenud pinged, luues sulle selles hetkes anti- stress keskkonna.
Helisagedused mõjutavad positiivselt nii füüsilist emotsionaalset kui ka vaimset heaolu, korrastades rikkis närvikoode, aktiveerides ja puhastades energiakeskuste ehk tšakrate energiavoogu. Heliteraapia on abiks erinevate terviseprobleemide korral, nagu ärevus, stress, depressioon, käitumishäired, paanika, hirm, erinevad neuroloogilised probleemid, traumad, liigese- ja lihasvalud, väsimus, unetus, peavalud jpm.
Heliteraapia sobib kõigile!
Osalustasu: 15€
Koos sõbraga kokku 25€
Tule mugavas riietuses, heliseanss toimub lamades, peal soe pleed. Soovituslik on kaasa võtta oma lamamisalus ja pleed, kuid soovi korral saad mati ja pleedi ka kohapealt.
Registreerumine:
kaiakarjatse@gmail.com
telefon 5536006