Isadepäeva MÜRGELDAMISROHKE metsamatk

KogukondTerviseedendusSportMatkamineKoolitus/töötuba

Algusaeg:

P, 12.11.2023 11:00

Lõpuaeg:

P, 12.11.2023 14:00

Asukoht:

Aegviidu Tervisedepoo

Korraldaja:

Aegviidu Tervisedepoo

Pilet:

25€ kogu pere kohta

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis
Eesti Matkapealinn ja Aegviidu Tervisedepoo kutsuvad Teid osa saama vahvast mürgeldamisrohkest isadepäeva matkast pühapäeval, 12. novembril algusega kell 11 Aegviidu Tervisedepoos!
Papa Piltsberg viib lapsed koos vanematega metsa, et läbi erinevate mängude äratada ellu lapsevanemates mürgeldav sisemine laps. Matka tulemuseks on terve hulk naeratavaid nägusid, paras posu uusi ägedaid mälestusi ning tugevam side lapse ja lapsevanema vahel. Matka kestus ca 1 h ja läbitav distants 2 km.
Peale matka meisterdame loodusest inspireeritud toredad isadepäeva kaardid, joome teed ja varbad saab soojaks Aegviidu Tervisedepoo kuumades saunades.
Üritusel osalemise panus on 35€ KOGU PERE KOHTA. (Pereliikmete arv on määratlemata, tulge kogu pundiga! Mürgel on sobilik ka vanaisadele!) Tasumine Aegviidu Tervisedepoos kohapeal sularahas või kaardimaksena.
*Anija valla elanikele kehtib erihind 25€ kogu pere kohta!
Aegviidu Tervisedepoo asub otse Aegviidu raudteejaama kõrval ajaloolises depoohoones, kohale saab mugavalt Elroni rongidega. Täpse sõidugraafiku leiab https://www.elron.ee/ kodulehelt.
Näiteks Kehrast väljuv 10:41 rong saabub Aegviitu kell 10:54.
Autoga tulijatele – auto saab parkida Aegviidu rongijaama avalikku parklasse, mis asub depoohoonest teisel pool raudteed.
Palume arvestada, et saunalised peaksid kaasa pakkima isiklikud rätikud! Aegviidu Tervisedepoo 2. korrusel paiknevad 2 eraldiseisvat sauna, seega on omaette pooled naistele ning meestele.
Matk on sobilik igas vanuses lastele ja suurtele! Riietus vastavalt ilmastikule! Lemmikloomad palume jätta koju.
Kohtumiseni Aegviidus juba isadepäeval, 12. novembril!
Lisainfo ja registreerimine 54660678 või info@aegviidu.eu