Juubelituur! Kujutluse võim ehk koomiliste sketšide õhtu

Teater

Algusaeg:

N, 07.11.2019 19:00

Lõpuaeg:

N, 07.11.2019 20:45

Asukoht:

Aegviidu rahvamaja

Korraldaja:

Aegviidu Rahvamaja

Pilet:

Piletid ticketer keskkonnast: https://www.ticketer.ee/kujutluse-voim-ehk-koomiliste-sketside-ohtu-eesti-impro10-juubelituur-aegviidu-rahvamaja?fbclid=IwAR0imyriIv0hMkQjsdn-ciDHHb0PkTbM3SBO4XdEADVIJQ0FFxkTNSsA9rM
või kohapealt. Tavapilet 12 eurot , sooduspilet 10 eurot (kehtib (üli)õpilasele ja pensionärile).

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

Sel aastal tähistavad Eesti improvisatsioonilise teatri trupid žanri 10. tegutsemisaastat Eestis! Selle puhul läheme tuurile!
Külastame rahva – ja kultuurimajasid üle kauni Eestimaa.

Millal sina viimati naersid?

“Kujutluse võim ehk koomiliste sketšide õhtu” on etendus improteatri lühivormi mängudega – lühikesed improviseeritud sketšid, kus näitlejad pannakse ootamatutesse olukordadesse. Näha saab kohapeal sündivaid kaasahaaravaid stseene, humoorikaid tegelasi, lauluhitte jm. Etenduse kulgu saab iga pealtvaataja ise soovi korral suunata.

Improteatri võlu peitub ootamatustes ja see on meelierutavalt vaimukas!

Sobib ideaalselt ka improga esmatutvujale.

—-
???? Kes me oleme?

Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis.

Impros ei tea keegi, mis juhtuma hakkab, kuid kõik on võimalik! Seepärast armastab trupp improt igal kujul:

• naerutame publikut kahevaatuseliste etendustega
• pakume elevust tellimusesinemistel
• äratame huviliste fantaasiat koolitustel

Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim!

???? Mis on improteater?

Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu, midagi eelnevalt kokku leppimata – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid. Lisaks näitlejatele improviseerivad etendustel ka valgustaja ja muusikud.

???? Truppi kuuluvad:

Näitlejad: Erki Aule, Merilin Kirbits, Maarika Mesipuu-Veebel, Maarius Pärn, Kati Ong, Rauno Kaibiainen, Mairi Tikerpalu, Tarvo Krall.
Muusikud: Madis Kreevan, Madis Jürgens ja Ragnar Toompuu. Valgustaja: Mario Saarik.

Improteater IMPEERIUM – kujutluse võim!