Kehra Rahvamaja 110 kontsert – õhtu.

Pidu

Algusaeg:

L, 09.04.2022 18:00

Lõpuaeg:

L, 09.04.2022 23:00

Asukoht:

Kehra rahvamaja

Korraldaja:

Anija Valla Kultuurikeskus

Pilet:

Piletid saadaval Piletilevist: ja Kehra Rahvamajast 35 eurot.

Vaata Facebookis
Laupäeval, 9. aprillil kell 18 tähistame Kehra Rahvamaja värskelt renoveeritud saalis ???????????????????? ???????????????????????????????????? ????????????. ????ü????????????????ä????????????. Tähistame tänase Kehra Rahvamaja hoone valmimist 1912. aastal. Hoonest sai rahvamaja 1936. aastal.
Teid ootab tujuküllane ja põnev õhtu koos õhtujuhi ja DJ Sten Sumbergiga, tantsutrupiga Viva La Divas ja ansambliga ???????????????????????? ????????????????????????! Kohapeal on rikkalik puhvet ja igale külalisele tervitusjook!
Fotopeegliga Magic Mirror saad jäädvustada unustamatu foto ägedast õhtust! Toimub põnev mälumäng uhke auhinnaga!
????üü???????????????? ???????????????????? ???????????? ???????????????????????????? kaheksas 13 – kohalises lauas. Laudade plaani leiad FB ürituse rubriigist arutelu. Broneeri endale ja oma seltskonnale kohad aadressil mart.jurisalu@anija.ee. Broneeritud kohad saab välja osta 1. märtsini. Lisainfo telefonil 5553 0345 Mart.
Piletid hinnaga 35 eurot on saadaval Piletilevist ja Kehra Rahvamajast. ????????????????????????????????????????, ????üü???????????? ???????? ???????????????????????????????? ???????????? ????????????????????????????????!
NB!Sündmusel toimub pildistamine ja filmimine, kontrollime covid – 19 tervisetõendit.