Kogupere jõulumatk algusega Aegviidu Tervisedepoost

TerviseedendusMatkamine

Algusaeg:

P, 18.12.2022 12:30

Lõpuaeg:

P, 18.12.2022 16:30

Asukoht:

Aegviidu Tervisedepoo

Korraldaja:

Aegviidu Tervisedepoo

Pilet:

Üritusel osalemise panus on 55 € pere kohta. Osalustasu sisaldab põnevat juhendatud loodusmatka, piparkoogitaigna valmistamise juhendamist, sooja sauna kõikidele peredele Aegviidu Tervisedepoos ning kergeid suupisteid ja kuuma teed.

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis
Kutsume Teid osa saama vahvast kogupere jõulumatkast ja töötoast, kus õpime valmistama salajase retsepti järgi piparkooke!
Kavas on 1,5h pikkune kogupere loodusmatk põnevate loodusjuttude saatel Aegviidu ja Kõrvemaa piirkonna retkejuhi Marilini ning lastesõbraliku matkakoera Urkkiga. Otsime päkapikke ja nende jälgi, kuulatame ja avastame talviselt kaunist loodust.
Matkalt naastes meisterdame kõik koos mõnusalt apelsinihõngulise piparkoogitaigna meie maja Piparkoogihaldja Sandra juhendamisel. Salajase retsepti ning valmistatud taigna saab iga pere koju kaasa!
Aegviidu Tervisedepoos on ürituse ajaks soojaks köetud saun, mis on avatud kõikidele jõulumatkalistele. Palume kaasa võtta isiklikud saunalinad!
Matka pikkuse ja ajalise kestvuse kohandame vastavalt osalejate matkavalmidusele. Meie eesmärk on, et kõigile matkalistele jääks tore mälestus! Pisematele matkajatele soovitame kaasa võtta isikliku kelgu.
Aegviidu Tervisedepoo asub otse Aegviidu raudteejaamas ajaloolises depoohoones, kohale saab mugavalt Elroni rongidega. Sõidugraafiku leiab https://www.elron.ee/
Kohtade arv on piiratud! Registreerimine järgneva vormi kaudu: https://forms.gle/GWQoHFxJKcNvxyRb6
Talvist avastamise rõõmu kõigile!