KOGUPERE KINOPÄEV “Muumid Rivieral”.

Kino

Algusaeg:

L, 19.03.2022 12:00

Lõpuaeg:

L, 19.03.2022 13:20

Asukoht:

Kehra rahvamaja

Korraldaja:

Anija Valla Kultuurikeskus

Pilet:

Piletid 5 ja 4 (soodus) eurot.

Vaata Facebookis
Laupäeval,19. märtsil kell 12 toimub Kehra Rahvamajas KOGUPERE KINOPÄEV. Linastub kogupere animatsioon „Muumid Rivieral“.
Filmis satub muumide naiivne ja ekstsentriline pere laevaga seilates Rivierale, kus nad asuvad elama uhkes hotellis Le Grand. Et rikaste ja kuulsate seltskonda paremini sisse sulanduda, asub pere Muumipapa eestvedamisel peenemat päritolu teesklema. Kui Muumitrollile ei passi võlts kullasära mitte kuidagi, siis Muumipapa ja Tusklikupreili naudivad rikkurite elu täiel rinnal. Peresiseseid pingeid krutivad veelgi üles hotellis kohatud värvikad tegelased: Muumipapa uus ja ülemeelik sõber markii Mongaga ning Tusklikupreilile Muumitrolli meelehärmiks silma viskav playboy Clark.
“Muumid Rivieral” on perefilm, mis puudutab just seda publikut, kellele Tove Janssoni teosed mõeldud on: lapsele iga täiskasvanu hinges. Vaatemänguline uus linateos kannab endas muumide universaalset rahu, vabaduse ja optimismi vaimu, tõstatades filosoofilisi ja elulisi küsimusi, mis on aktuaalsed igal ajal.
Pannkoogikohvik on avatud kell 11 – 12.