Komöödia “Vanad võrukaelad”

Kino

Algusaeg:

E, 09.09.2019 19:30

Lõpuaeg:

E, 09.09.2019 21:00

Asukoht:

Aegviidu rahvamaja

Korraldaja:

Aegviidu Rahvamaja

Pilet:

5 eurot

Vaata Facebookis

Lapsepõlvesõbrad Pierrot, Mimile ja Antoine on kõik loomuselt agarad, isepäised ja jonnakad. Enne kui Antoine’i naine teise ilma suundus, jättis ta mehele paljastusi täis hüvastijätukirja . Vihast sõgedana haarab Antoine oma vintpüssi, lonkab autosse ja suundub Toscana poole: kättemaksuks pole kunagi liiga hilja! Pierre ja Mimine üritavad igati takistada teda tegemast oma elu suurimat prohmakat ning kihutavad talle teise autoga järele. Neid aitab ka Sophie, Antoine’i viimase peal rase lapselaps, kes on oma vanaemalt pärinud armsa ekstsentrilisuse.
Tore komöödia, mis on mugandatud tõelisest fenomenist raamatukaupluste maailmas (müüdud on kokku 1 miljon raamatut Prantsusmaal ning see on tõlgitud kuude keelde!).
Poliitiliselt ebakorrektsed ja armastusväärsed pensionärid tegutsevad seiklusrikkas road-movie’s Prantsusmaa ja Toscana vahel. See on väga inimlik seiklus metsikut 60-ndate ja tänapäeva vahel.
Kolm vanemat meest on olnud suured sõbrad juba 1960-ndatest peale ning see sõprus on jäänudki eluks ajaks püsima vaatamata sellele, et nad on vägagi erinevad.
(komöödia, pikkus ca 1h30min)

Pilet 5€