KUS ASUB EESTI SUURIM SÜDA

Kogukond

Algusaeg:

P, 12.02.2023 15:00

Lõpuaeg:

P, 12.02.2023 16:00

Asukoht:

Kehra Gümnaasiumi ees

Korraldaja:

JJ-Street Tantsukool

Pilet:

Tasuta

JJ-Street Tantsukool koostöös kohalike omavalitsustega üle Eesti kutsuvad üles kõiki välja selgitama KUS ASUB EESTI SUURIM SÜDA

Üleskutsest võtame osa ka Kehras, et näidata – Eesti suurim süda on Kehras! See tähendab, et ootame kõiki juba 12. veebruaril kell 15:00 Kehra Gümnaasiumi ette, et kõigiga koos moodustada suur südame kuju ning jäädvustada see drooniga pildile.

Tänavu on südameaktsioon veel erilisema tähendusega. Kuna keerulised ja kurvad sõjasündmused on tõstatanud palju tõsiseid probleeme, siis on praegusel ajal lootuse ja koostöö väärtustamine veelgi olulisem. Just sõbrapäeval, 14. veebruaril, avaldatakse kõik südamepildid üle Eesti ning antakse välja EESTI SUURIMA SÜDAMEGA KOHA tiitel.

 Mis? Ülekutse jagada lootust ja ühtehoidvust ning teha Anija valla inimestega üks suur südamepilt
 Millal? Pühapäeval, 12. veebruaril kell 15:00
 Kus? Kehra Gümnaasiumi ees

Eesti Suurim Süda sai alguse möödunud aasta sõbrapäeva eel, kui 15 erinevas piirkonnas moodustati inimestest südameid! Kokku tuli südameid moodustama üle 1000 inimese ning suurima südame rändkarika 2022. aastal võitis Valga/Valka ühisrinne. Nüüd ootab rändkarikas uut omanikku! Toome tänavu kokku ka kõik need, keda eelmisel aastal südametes polnud!

Liituma on oodatud igas vanuses inimesed koos perega, aga ka koolid, ettevõtted ja erinevad kollektiivid!