Kuusalurahva Teatri etendus W. O. Mitchell’i „Tagasi Beulah’sse“

Teater

Algusaeg:

L, 24.09.2022 19:00

Lõpuaeg:

L, 24.09.2022 21:00

Asukoht:

Alavere rahvamaja

Korraldaja:

Alavere Rahvamaja

Pilet:

Piletid eelmüügis Alavere Rahvamajas ja veebis: teater.kuusalu.eu  hinnaga 8.- ja 5.- eurot, etenduse päeval kohapeal on pileti hind 10.- ja 7.- eurot.

Laupäeval, 24. septembril kell 19 Kuusalurahva Teatri etendus W. O. Mitchell’i „Tagasi Beulah’sse“ Alavere Rahvamajas.

Psühhiater dr Margaret Andersil on käsil eksperiment, mida ta ise nimetab “Lootuse parabooliks”. Selle käigus on erinevate diagnoosidega „tüdrukud“ Harriet, Betty ja Agnes peaaegu juba aasta jagu olnud eemal oma tavalisest elukeskkonnast – Beulah’ vaimuhaiglast. Kõik neli naist elavad üheskoos Johnile, kes on üks vana toriseja kuid kelle jaoks on üürilepingu olemasolu rahaliselt äärmiselt tähtis, kuuluvas Parson Arms’i võõrastemajas.

Doktor Anders arvab, et enam-vähem normaalne elu väljaspool haiglamüüre parandab tema patsiente paremini. Siiani on eksperiment olnud edukas. On olnud küll mõningaid suuremaid ja väiksemaid tagasilööke, kuid doktoril on põhjust olla optimistlik oma meetodi edukuse suhtes.

Lavastaja Kaupo Rüütsalu. Osades Inge Aun, Helle Soots, Kristiina Raivi Vilepaju, Katriin Rüütsalu, Kalev Pallon, Enn Kirsman ja Kaupo Rüütsalu. Etendus on ühe vaheajaga ja kestab umbes 2 tundi.

Piletid eelmüügis Alavere Rahvamajas ja veebis: teater.kuusalu.eu  hinnaga 8.- ja 5.- eurot, etenduse päeval kohapeal on pileti hind 10.- ja 7.- eurot. Istekohad on nummerdamata.

Vaheajal avatud puhvet!