Maal elamise päev

Festival

Algusaeg:

L, 26.09.2020 11:00

Lõpuaeg:

L, 26.09.2020 16:00

Asukoht:

Anija vald

Korraldaja:

Anija Valla Kultuurikeskus

Pilet:

Tasuta.

Vaata Facebookis
Laupäeval, 26. septembril kell 11 – 16 toimub Anija vallas MAAL ELAMISE PÄEV.
Antud sündmuse raames on suurepärane võimalus tutvustada nii potensiaalsetele valla uutele kui ka valla praegustele elanikele Anija valla avalikke teenuseid (lasteaiad, koolid, rahvamajad, tervise-ja spordikeskus, sotsiaalkeskus) ja ettevõtteid, kes meie vallas toimetavad (millised on vabad töökohad meie vallas, vabaaja veetmise võimalused jms). Kinnisvaraeksperdid saavad tutvustada kõigile huvilistele kodu või korteri soetamisvõimalusi Anija vallas. Anija vallas on sellel päeval avatud neli rahvamaja – Kehra, Alavere, Voose ja Aegviidu Rahvamajad. Ootame kõiki osalemishuvilisi kogunema vastavalt piirkonnale ühte nendest rahvamajadest, nii on inimestele kogu info mugavalt kättesaadav ühest kohast. Võimalus on oma asutust ka ise tutvustada, soovitavalt kindlatel kellaaegadel. Andke nendest kellaaegadest ja infost teada
Maal elamise päev – see on suurepärane võimalus tutvustada Anija valla teenuseid nii uutele kui ka preagustele valla elanikele.
Registreerige oma asutus vastavalt piirkonnale hiljemalt 24. juuliks e-posti aadressil kultuurikeskus@anija.ee, kirjas palun märkida, millises rahvamajas oma asutusega osalete!