EDASI LÜKATUD, KUUPÄEV TÄPSUSTAMISEL! Vana Baskini Teatri etendus “Unerohi”.

Teater

Algusaeg:

L, 21.03.2020 19:00

Lõpuaeg:

L, 21.03.2020 21:15

Asukoht:

Kehra rahvamaja

Korraldaja:

Anija Valla Kultuurikeskus

Pilet:

Täispilet 18 eurot, õpilane, tudeng, pensionär 16 eurot.
Piletid Piletilevist või kohapeal Kehra Rahvamajast.

Vaata Facebookis

 

EDASI LÜKATUD, KUUPÄEV TÄPSUSTAMISEL!

 

Laupäeval, 21. märtsil kell 19 toimub Kehra Rahvamajas Vana Baskini Teatri etendus “Unerohi”.
Prantsuse komöödia- ja vodevillimeister Claude Magnier kirjutas oma esimese professionaalsele teatrile mõeldud komöödia “Härra Masure” (Monsieur Masure) juba 1956. aastal. Pea kolmkümmend aastat hiljem tõi Eino Baskin selle Vanalinnastuudios välja pealkirja all „UNEROHI“. Lavastus kujunes teatri üheks kõige suurema publikumenuga komöödiaks. Mängisid toona näitlejad Roman Baskin, Ülle Kaljuste ja Vello Janson.
Nüüd, kolmkümmend viis aastat hiljem, tähistab Vana Baskini Teater selle suurepärase situatsioonikomöödia taas lavale toomisega oma 15. sünnipäeva, tehes lugupidava kummarduse teatri loojale Eino Baskinile.
Jacqueline on noor naine, kes on oma sõbra poolt hüljatud ja mehe poolt tähelepanuta jäetud. Ta võtab suurema koguse unerohtu, et mingilgi määral välja puhata. Majja siseneb autoga teele jäänud Claude, et helistada abi saamiseks. Januga joob ta tühjaks klaasi unerohuga, mille leiab laualt. Selle tulemusena uinuvad kaks inimest ühes voodis, teadmata teineteise olemasolust. Koju saabub Jacqueline’i abikaasa Robert…
Autor Claude Magnier
Tõlkija Linnar Priimägi
Lavastaja Eero Spriit
Kunstnik Jaak Vaus
Mängivad Meelis Põdersoo (VAT Teater), Hanna Allsaar, Jaanus Nuutre

Kohapeal puhvet.