JÄÄB ÄRA! Käsipalli karikavõistlused: poiste D klass

2008-2010 sündinud poiste käsipalli karikavõistlused

2020 EESTI KARIKAVÕISTLUSED KÄSIPALLIS
NOORMEHED D KLASS sündinud 2008-2010
20.11.-22.11.2020 Kehra
Mängude aeg 2×15min Kehra Spordihoone
reede, 20. november 2020
Kell Nr. Gr. Võistkond Võistkond Tulemus
13:00 1 A HC Kehra HC Tallas/ Tallinn
13:45 2 A Tallinna KA 1 HC Viimsi
14:30 3 A Tapa valla SK/SK Tapa HC Pärnu/ Paikuse
15:45 4 A Tallinna KA 1 HC Kehra
16:30 5 A HC Tallas/ Tallinn Tapa valla SK/SK Tapa
17:15 6 A HC Viimsi HC Pärnu/ Paikuse
laupäev, 21. november 2020
10:00 12 A HC Pärnu/ Paikuse HC Tallas/ Tallinn
10:45 13 A HC Kehra HC Viimsi
11:30 14 A Tapa valla SK/SK Tapa Tallinna KA 1
12:45 15 A HC Tallas/ Tallinn HC Viimsi
13:30 16 A HC Pärnu/ Paikuse Tallinna KA 1
14:15 17 A Tapa valla SK/SK Tapa HC Kehra
15:30 18 A HC Tallas/ Tallinn Tallinna KA 1
16:15 19 A HC Viimsi Tapa valla SK/SK Tapa
17:00 20 A HC Pärnu/ Paikuse HC Kehra
pühapäev, 22. november 2020
10:00 26 BPF1 A3 B4
10:45 27 BPF2 B3 A4
11:30 28 PF1 A1 B2
12:15 29 PF2 B1 A2
13:00 30 7.-8. BPF1 kaotaja BPF2 kaotaja
13:45 31 5.-6. BPF1 võitja BPF2 võitja
14:30 32 3.-4. PF1 kaotaja PF2 kaotaja
15:15 33 F PF1 võitja PF2 võitja
16:00 Autasustamine

Anija JK – Kristiine JK

Saalijalgpalli rahvaliiga 2. voor

HC Kehra – HC Tallinn

Eesti käsipalli meistrivõistlused

Anija JK – FC SLAW

Saalijalgpalli rahvaliiga 1. voor

HC Kehra – Reval-Sport/Mella

Naiste käsipalli karikavõistlused

Anija JK – Läänemaa JK Haapsalu

Eesti meistrivõistluste 3. ja 4. liiga üleminekumäng

Võitja selgub kahe mängu kokkuvõttes.

Esimene mäng toimub 7. novembril kell 13.00 Haapsalu kunstmuruväljakul.

 

 

Käsipall: Poiste B2 meistrivõistlused

2021 EESTI MEISTRIVÕISTLUSED KÄSIPALLIS
NOORMEHED B2 KLASS
sündinud 2005 ja hiljem 31.10.-01.11.2020 KEHRA
I etapp Mänguaeg 2×20 min Kehra Spordihoone
laupäev, 31. oktoober 2020
11:00 1 HC Tallas HC Viimsi
12:00 2 HC Tallas/Tallinn-Mustamäe Tallinna KA
13:45 3 HC Kehra HC Tallas
14:45 4 HC Viimsi HC Tallas/Tallinn-Mustamäe
16:30 5 Tallinna KA HC Kehra
pühapäev, 1. november 2020
10:00 10 HC Tallas/Tallinn-Mustamäe HC Tallas
11:00 11 Tallinna KA HC Viimsi
12:45 12 HC Tallas/Tallinn-Mustamäe HC Kehra
13:45 13 Tallinna KA HC Tallas
15:30 14 HC Kehra HC Viimsi

 

 

Balti liiga: HC Kehra – SK Tapa

Käsipalli Balti liiga

Balti liiga: HC Kehra – SK Latgols

Käsipalli Balti liiga

Balti liiga: HC Kehra – Varsa-Stronglasa

Käsipalli Balti liiga