Sõbrapäeva uisudisko.

14. veebruaril ajavahemikus 12.00 – 15.00 toimub Kehra staadioni puhkealal SÕBRAPÄEVA UISUDISKO!
Vinüülplaate keerutab Dj Joy Mötley!
Head ja paremat pakub kohapeal Santa Maria Food Truck!
NB! Kehra spordihoonest saab mugavalt laenutada uiske (pühapäeval avatud 10.00 – 20.00 tel. 608 4175)!
Uuri lisa: https://anijavallasport.ee/hinnakiri/

Vastlapäeva tähistamine.

Teisipäeval, 16. veebruaril kell 15 Kehra staadioni puhkealal toimub vastlapäeva tähistamine.
Vastlavurri meisterdamine. Pikema liu võistlus. Võtke kaasa kelgud ja saanid.
Kohapeal soe tee ja vastlakukkel 1 euro.
Ürituse korraldavad Anija Valla Kultuurikeskus ja Anija Valla Noortekeskus.

HC Kehra – HC Tallinn

Eesti meistrivõistlused käsipallis

HC Kehra – Raasiku/Mistra

Eesti meistrivõistlused käsipallis

Anija JK – FC Estonian Business School

Saalijalgpalli rahvaliiga 4. voor

Kell 17.15 toimub ka teine rahvaliiga mäng: FC Joker III – FC Tiigrid Fännklubi II

Käsipalli karikavõistlused: Neidude B klass

2020 EESTI KARIKAVÕISTLUSED KÄSIPALLIS
NEIDUDE B KLASS
sündinud 2004-2007 27.11.-29.11.2020 KEHRA
Mänguaeg 2×20 min Kehra Spordihoone
reede, 27. november 2020
Kell Nr. Võistkond Võistkond Tulemus
16:30 1 SK Reval-Sport/Lasnamäe SK Reval-Sport/Tallinna SK
17:30 2 HC Tabasalu SK Reval-Sport/Kopli
18:30 3 Aruküla/ Mistra HC Kehra
laupäev, 28. november 2020
16:30 4 SK Reval-Sport/Tallinna SK HC Tabasalu
17:30 5 HC Kehra SK Reval-Sport/Lasnamäe
18:30 6 SK Reval-Sport/Kopli Aruküla/ Mistra
pühapäev, 29. november 2020
10:00 7 SK Reval-Sport/Tallinna SK HC Kehra
11:00 8 SK Reval-Sport/Lasnamäe SK Reval-Sport/Kopli
12:00 9 HC Tabasalu Aruküla/ Mistra
13:30 10 SK Reval-Sport/Kopli SK Reval-Sport/Tallinna SK
14:30 11 Aruküla/ Mistra SK Reval-Sport/Lasnamäe
15:30 12 HC Kehra HC Tabasalu
17:00 13 Aruküla/ Mistra SK Reval-Sport/Tallinna SK
18:00 14 SK Reval-Sport/Kopli HC Kehra
19:00 15 SK Reval-Sport/Lasnamäe HC Tabasalu
19:45 AUTASUSTAMINE

Anija JK – Kristiine JK

Saalijalgpalli rahvaliiga 2. voor

HC Kehra – HC Tallinn

Eesti käsipalli meistrivõistlused

Anija JK – FC SLAW

Saalijalgpalli rahvaliiga 1. voor

HC Kehra – Reval-Sport/Mella

Naiste käsipalli karikavõistlused