Jõulukontsert. Esineb ansambel Naised Köögis.

Muusika

Algusaeg:

R, 10.12.2021 19:00

Lõpuaeg:

R, 10.12.2021 20:30

Asukoht:

Kehra rahvamaja

Korraldaja:

Anija Valla Kultuurikeskus

Pilet:

Piletid saadaval Piletilevist:või Kehra Rahvamajast. Tavahind / täiskasvanu: 19 eur, õpilane, õpetaja, tudeng, pensionär 17 eur, erivajadustega klient ja tema saatja 17 eur. Lastele vanuses 7a (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles.

Vaata Facebookis
Reedel, 10. detsembril kell 19 toimub Kehra Rahvamajas Jõulukontsert. Esineb ansambel Naised Köögis.
Naised Köögis on Eesti vokaalinstrumentaalansambel, mille liikmed on Kristiina Ehin, Sofia Joons, Katrin Laidre ja Kairi Leivo[.
Ansambel sündis Viljandis, kus kõik neli naist toona elasid. Esimene kontsert toimus 2013. aasta aprillis Peterburis, samalaadse kavaga astuti üles ka 2014. aastal Tartu kirjandusfestivalil Prima Vista.
Ansambli Naised Köögis esimene heliplaat “See pole ainult sääskede ja siilide öö” ilmus 2015. aastal. 14 looga plaadil laulsid kõik ansambliliikmed, Sofia Joons mängis lisaks viiulit ja kitarri ning Katrin Laidre karmoškat. Külalisena mängis Silver Sepp klarnetit, pähklipilli ja trumme. Omaloomingu kõrval kasutati Linda Viidingu, Silver Sepa ja Joakim Thåströmi tekste.
2016. aastal võitis Naised Köögis pärimusmuusika auhinna Etnokulp kahes kategoorias: aasta uusfolkartistina ja aasta parima loo “Naised, naised” eest. 2017. aasta seisuga oli ansambli tuntuim laul räpplugu “Aasta ema”, mille videot oli aasta lõpuks Youtube’is vaadatud enam kui 1,9 miljonit kord. Samal aastal avaldas Naised Köögis oma teise heliplaadi “See tantsusaal on nugadega kaetud”.
Üritusel kontrollitakse COVID-19 tervisetõendit.