Komöödiateatri etendus ”Pimekohting” Kehra Rahvamajas.

Teater

Algusaeg:

N, 12.12.2019 19:00

Lõpuaeg:

N, 12.12.2019 21:00

Asukoht:

Kehra rahvamaja

Korraldaja:

Anija Valla Kultuurikeskus

Pilet:

Piletid hinnaga 17 ja 15 (õpilane/ tudeng/ pensionär) eurot saadaval Piletilevist, Piletimaailmast või kohapealt.Lapsele kuni 7 a (k.a.) sissepääs tasuta, juhul kui istub piletiga saatja süles.

Vaata Facebookis

Jäta eelarvamused ja tule Pimekohtingule!

Kes ei ihkaks enda kõrvale seda ainsat ja õiget! Aga kui elu pole sind veel unistuste kaasaga kokku viinud, jääb üle riskida pimekohtinguga. Pimekohting on nagu vene rulett, kus võid kaotada elu või hoopis võidukas bingomäng, mis teeb sind hoobilt rikkaks. Iial ei tea, kas kokkulepitud kohas ja kokkulepitud ajal ootab sind tütar või ema. Kui asi kapitaalselt kihva keerab, trehvad unistuste printsi asemel hoopis oma eksabikaasat. Samas võid komistada jackpotile – sent surmale võlgu miljonäri näol, kelle varandusele saad ilma suurema vaevata käpa peale panna.

Ka selle loo tegelased pole loobunud otsimast oma teist poolt. Milline on läbi nutivahendite loodud kujutluspilt, keda oodatakse, millisest kaasast unistatakse ja milline on reaalsus? Kas kehvem loodetust või hoopis parem? Soov õnne leida ei küsi vanusest, kehakujust ega rahakoti paksusest. Elu ongi ju üks suur loterii ja selle õnnelik võitja võid olla just sina!

Pimekohtingus leiab tapvat riski ja joovastavat seiklust – see on meie ajastu olulisim sotsiaalne innovatsioon. Seepärast visake telefonid käest ja sulgege Facebook, sest tänapäeva suurim väljakutse on humoorikas „Pimekohting“! Seda nägemata pole teil enam pisimatki lootust õnnelikuks paarisuhteks! Kaks näitlejat – Marika Korolev ja Henrik Normann – vahetavad käigupealt kostüüme ja parukaid ning astuvad üles kaheteistkümnes erinevas rollis.

Piletid hinnaga 17 ja 15 (õpilane/ tudeng/ pensionär) eurot saadaval Piletilevist, Piletimaailmast või kohapealt.Lapsele kuni 7 a (k.a.) sissepääs tasuta, juhul kui istub piletiga saatja süles. Lisainfo mart.jurisalu@anija.ee.

Etenduse kestvus ca 2h koos vaheajaga.