Teabe-ja filmiõhtu mesinikele ja mesindushuvilistele

HuvitegevusKoolitus/töötuba

Algusaeg:

N, 05.12.2019 18:30

Lõpuaeg:

N, 05.12.2019 20:30

Asukoht:

Kehra Gümnaasium

Korraldaja:

Ida-Harju Mesindusklubi

Pilet:

Mesindusklubi liikmetele ja Kehra Gümnaasiumi töötajatele/õpilastele – tasuta
Teistele – 3,-€ sularahas kohapeal

Koduleht:

Link
Vaata Facebookis

Ida-Harju Mesindusklubi korraldab 5.dets. algusega kl 18.30 Kehra Gümnaasiumi seminariruumis teabepäeva ja filmiõhtu “ROHKEM KUI MESI”. Sissejuhatuseks 15min loengut ja film kestab ca 1t 40min. Kohtade arv on piiratud, osaleda saavad ainult need, kes on registreerunud selle vormi kaudu, mulju siia.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEhtVVcy_FvgQtfpiEV2mlUChXI6tnIBbZ1QMqr-LlbcH63g/viewform

Ülipõnevalt ja kaasahaaravalt filmitud. “ROHKEM KUI MESI” on provokatiivne lugu sellest, mis võib kogu maailmas inimestega juhtuda. See on mõneti kurb ja liigutav, südamesse minev ja mõtteainet pakkuv lugu! Otsides vastuseid, reisib film kogu maailmas, avastades mesilasi ja inimesi. Filmis näidatakse, kuidas mesilaste kriis mõjutab maailma eri paiku. Kaalul on kindlasti rohkem kui ainult mesi. See on minu hinnangul absoluutne mesindusteemaline tippfilm!

 

Osalustasu: Ida-Harju Mesindusklubi liikmetele tasuta
Kehra Gümnaasiumi õpetejatele ja õpilastele tasuta

Teistele: 3,- € sularahas kohapeal

​​Mesinikele – kes veel pole IHM liige, siis palun kaaluda liitumist​!​ Miks peaks IMH klubiga liituma?​ ​Nüüd ja edaspidi on liikmetele soodustused nii, et kui vähegi plaanid osaleda üritustel-ekskursioonidel, siis tasub see ennast ära.​ Meil on tegus klubi, kes on käinud koos juba rohkem kui aasta. Seni on kõik meie korraldatud üritused õnnestunud. Kindlasti ei saa sa liitumisest otsest rahalist kasu, kuid koostöövaim ja aura kannab meid, annab rahuldust ja energiat! Paraku, kõik see ei saa toimida ilma väikese rahalise panuseta. Seda raha kasutatakse sihipäraselt ja Kairi Lille paneb kenasti kõik vihikusse kirja (nali, programmi ikka????) vt lähemalt siin ​ h​ttps://sites.google.com/pestekspert.ee/idaharjumesindusklubi/avaleht ​​mulju sellel lehe all – ASTUN LIIKMEKS- ja täida palun avaldus. ​