Naistepäeva kontsert. “Unustamatu Mister X”.

Muusika

Algusaeg:

L, 12.03.2022 19:00

Lõpuaeg:

L, 12.03.2022 21:00

Asukoht:

Kehra rahvamaja

Korraldaja:

Anija Valla Kultuurikeskus

Pilet:

Piletid kuni 16. jaanuarini – SUUR AASTAALGUSE HINNAVÕIT – kõigile 17 eurot!
17.01. – 11.03. täispilet 22 eurot, sooduspilet – õpilane, tudeng, õpetaja, pensionär, erivajadustega klient ja tema saatja – 20 eurot,
kontserdipäeval, 12. märtsil, täispilet 25 eurot, sooduspilet 23 eurot.
Eelmüük Piletilevis ja Kehra Rahvamajas.
Kuni 7 – aastastased (k.a.) lapsed tasuta!

Vaata Facebookis

Laupäeval, 12.03.2022 kell 19 ootame kõiki hubasesse Kehra Rahvamaja saali nautima naistepäeva kontserti “Unustamatu Mister X”.

GEORG OTSA tähendust ei saa kuidagi alahinnata. Tema puhul on tegemist ühe suurima legendiga meie rahva kultuuri- ja muusikaloos. Miljonite lemmik ning palavalt armastatud ooperi, -opereti -ja estraadilaulja, kes oli suur,  tundlik kunstnik ja geniaalselt laulev näitleja. Ühtaegu nii soe ja oma, teisalt  jälle salapärane ning sama tabamatu nagu ka tema üks kuulsamaid filmirolle – Mister X.

Isegi nüüd, 46 aastat pärast lahkumist pole tema täht tuhmunud, vaid elab edasi sadades lauludes ja aariates, kümnetel helikandjatel. Oma meenutusi Georg Otsast räägib kontserdil “Unustamatu Mister X” samavõrd palavalt armastatud lavalegend, näitleja ja tuntud operetitäht Katrin Karisma. Tema mälestused põimuvad erakordseks tervikuks Georgi kuulsamate aariate ja lauludega, mis kõlavad meie noorema põlvkonna säravate, näitlevate lauljate Hanna-Liina Võsa, Lauri Liivi ning Rahvusooperi Estonia solisti Reigo Tamme esituses. Klaveril saadab neid alati karismaatiline Johan Randvere.

“Unustamatu Mister X” on õhtu, kus läbi meenutuste ja surematute laulude taaselustub korraks möödunud sajandi suurkuju, kelle kohta sõnad nagu “asendamatu”, “kordumatu” ja “erakordne” ei mõju liialdustena. Sest kirjeldada sõnadega nii suurt talenti polegi tegelikult võimalik.

Piletid kuni 16. jaanuarini – SUUR AASTAALGUSE HINNAVÕIT – kõigile 17 eurot!

Kava on ca 1:40 pikk , ühe vaheajaga.

Kohapeal on avatud kohvik.

Üritusel kontrollime covid – 19 tervisetõendit alates 12. eluaastast.

Mister Xi aaria operetist “Tsirkusprintsess” – https://services.err.ee/media/embed/1092283

“Mees La Manchast” muusikalist “Mees La Manchast” https://services.err.ee/media/embed/1092279